Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Egy kicsit meg vagyok fázva.Nem folyik az orrom,meg semmi csak köhögök.Azt se sokat,olyan óránként 5-6ot.Emiatt nem engednek el edzésre.Azt mondják hogy mire kitekerek oda leizzadok,megfúj a szél megbetegszem.Könyörgöm már, hogy izzadnék le?Nem nagy táv a biciklit könnyű tekerni,tehát azt se mondhatják,hogy a nagy tekerésben.Meg ugye hogy majd edzésen megizzadok és út közben a szél.Rétegesen öltözködöm.A kabátom vastag,a sapkát feltalálták.Edzésen meg vehetek fel pulóvert.Megértem,hogy csak jót akarnak de akkor is.Nem vagyok már olyan kicsi.12/f a helyesírási hibákért bocsi.

2013. nov. 12. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
12f? Hááát, de. Még kicsi vagy.
2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,de osztálytársamat,aki annyi idős mint én,ilye időben úgyan úgy megfázva elengedtég,mégse lett semmi baja.
2013. nov. 12. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Féltenek. Ez legyen a legkisebb gondod.


Különben is, minél gyorsabban felépülsz, annál hamarabb mehetsz újra edzésre, ráadásul egészségesen, és nem úgy , hogy végigköhögöd az egész edzést.

2013. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!