Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira idegesítenek a szüleim...

Annyira idegesítenek a szüleim mostanában. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk valami jó család, mondhatni csak egy házban élünk, kb mint a lakótársak.

Mind a kettő olyan hangosan tüsszent, hogy 1 emelettel feljebb, csukott ajtón keresztül is hallom. Valami idióta hangot adnak a tüsszentés végén, én nem tudom, hogy lehet ilyet, de idegőrlő! Ráadásul anyám most beteg, folyton tüsszög.

Apám mindenhova odaszellent, és nagyon büdöset. Undorító!! Nem is merném idehozni a barátomat, ha lenne újra. Felolvassa az újságokat. Kenyér x ft, párizsi x gramm x forint, és így tovább, az ÖSSZES újságot felolvassa hangosan 2 naponta. És közben kiéri a véleményemet, mikor engem aztán baromira nem érdekel, hogy vesz-e új vízforralót 3000 ft-ért vagy sem, mivel van már 2. Hiába mondom, hogyha kell valami, akkor szólok, nem, minden egyes dolognál meg kell kérdezni engem.. De nem is érdekli a válaszom, úgyis azt veszi meg, amit akar, csak olyan önigazolás szintű..


Ezen kívül anyám takarításmániás, minden mondatában panaszkodik valamiről, napi fél levél fájdalomcsillapítót bevesz..


2013. nov. 8. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Tudom hogy nem foglak kisegíteni a válaszommal, de ahogy elolvastam, egyből ez jutott eszembe:

Isten hozott Magyarországon.

2013. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, amit megfogalmaztál az első mondatodban, hogy úgy érzed, csak lakótársak vagytok. De miért? Mindig is ez volt? Nem szerettek? Nincs velük jó kapcsolatod? Ezt kicsit kifejthetnéd bővebben, mert nem a tüsszögés és a hangos olvasás itt a gond... Ugyanis senki sem tökéletes, a fő problémádat meg épp ezért nem értem.
2013. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sose kaptam tőlük szeretetet, de igazából ez nem érdekel, túltettem magam rajta. Nincs szükségem a szülői szeretetre, majd ha lesz saját családom, akkor bepótolom a dolgokat:)
2013. nov. 8. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Én csak szeretnék egyedül élni, hogy amikor hazaérek ne a panaszkodást kelljen hallgatnom, meg a fülsüketítő idióta tüsszögést, hanem csend legyen.

Magányos típus vagyok, sokszor van szükségem az egyedüllétre.

2013. nov. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!