Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mostanában a...

Mit tegyek ha mostanában a legapróbb dolgok is idegesítenek, és mindig ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nagyon sok kis gondom van. de ezeken az apróságokon ugy fel tudom magam húzni hogy olyankor mindenki menjen előlem mert... huhh! nem Ütök meg senkit meg nem bántok semmit csak ok nélkül csúnyán beszélek emberkékkel. És az a legrosszabb hogy a szerelmem (aki mindig és mindenben mellettem áll)be is sokszor ok nélkül bele kötök... !! és nagyon nehezen nyugszom le!! lehet h valami bajom van? már mint nem vagyok normális? elmebeteg vagyok? ilyenkor kihez kell fordulnom? legjobban egy box zsáknak örülnék vagy egy olyan helnyek ahova elvonulok és lenyugszom.. de ilyen nincs!! sajnos!! lécci segítsetek!!
2009. dec. 17. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Hova tablettátt, ez egy gyógynövényes készítmény, nyugtató hatással.
2009. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :S:S


Nekem a rivotril-t ajánlották,szedtem két napig,de olyan voltam mint aki be van drogozva tehát abbahagytam:S

2009. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és nagyon utálom magam ezért. Pedig mindig megfogadom az "incidens" után, hogy visszafogom magam de ha robbanok nincs mit tenni:( Én sem verek meg mást csak ugatok amíg a torkom bírja. Azt vettem észre ha nem kiabálok, visszafogom magam az később visszaüt pánikroham képeben. Tehát belülről felőröl a düh úgyhogy szar dolog ez. 30/f
2009. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!