Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket is megvicceltek a...

Titeket is megvicceltek a szüleitek, mikor kicsik voltatok?

Figyelt kérdés

Erről youtube-os videóról jutott eszembe a kérdés, amiben a gyerekeket azzal viccelik meg, hogy azt mondják nekik, hogy megették az összes halloween-i édességüket. http://www.youtube.com/watch?v=RK-oQfFToVg

Veletek is csináltak hasonlót a szüleitek kiskorotokban? Mit gondoltok erről? Káros vagy sem a gyerek lelkének?


2013. nov. 12. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukánk velünk is viccelt sokszor, egyszer, még az előző Orbán kormány alatt (akkor még kicsik voltunk) bejelentette dec. 24-én, hogy Orbán Viktor úgy döntött, elmarad a karácsony :D Mi meg teljesen kétségbe estünk a húgommal, de aztán persze miután kiderült a turpisság, jót nevettünk az egészen. :)
2013. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is megvicceltek sokszor, főleg apukám. Nagy humorgép, de egy idő után tudtam, mikor hülyéskedik és mikor beszél komolyan. Semmi rossz emlékem nincs ezzel kapcsolatban.

Viszont a videó - létezik ennyi hisztis, idegbeteg gyerek a Földön??????? Ha nem is a megviccelés, de valami nagyon károsíthatta a lelküket, mert ez nem normális viselkedés. Egy bizonyos mértékig természetes a hiszti, de komolyan, ezeket nézve azt hittem, a zárt osztályról jöttek...

2013. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Lienah ***** válasza:
100%
Nálunk csak 1-2 április 1. volt... így utólag elég viccesre sikeredtek:)
2013. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én apám folyton viccelődik, inkább olyan alkalmat kellene mondjak amikor nem :)
2013. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én epret ettem, és faterom elhitette velem, hogy vannak Izraelből jött eperkukacok, akik halálos veszélyt jelentenek. De ne aggódjak, 1000-ből csak egy eperben van:D Meg azt is elhitette velem, hogy pikli (ma már tudom, hogy köpőcsésze) egy híres japán költő volt, aki a holdfényhez írt verseket:D

De számtalan ilyen van. Hova megyünk? Tönkre. Hol vagyunk? Úton. És így tovább. Poén az élet:)

2013. nov. 12. 15:09
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy a nővérem bezárt a szobámba. Igazából nem csak úgy csinált mert összevesztünk. Én elhittem és meg sem próbáltam kinyitni az ajtót, így bent kuksoltam egy órát kb. Mikor meguntam megpróbáltan kinyitni ollóval!:). Mivel nem volt bezárva sikerült, utána nagy örömmel újságoltam, hogy " ki tudtam szökni ". Mikor elmondták az igazat elég csalódott voltam.:)

Balatonon pedig rengetegszer eljátszották, hogy baj van és segítsek nekik mert megfulladnak én mindig bekajáltam és kimentettem őket:)

Még kicsi voltam mindent elhittem, most már nem játszanak velem. Engem nem éritett rosszul.

2013. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmivel, amiről tudták, hogy nagyon várom, és hazudtak volna róla, ilyesmivel nem vicceltek meg, és megmondom őszintén, elég nagy parasztságnak tartom. A gyereknek ez még fontos, és nagyságrendben és érzelmekben kb. olyan, mintha egy felnőttnek azt mondanák, hogy kirúgták a munkahelyéről, hehe, miért nem röhögsz velünk...


De ilyenekkel, mint a zergetollas kalap, szórakozott apukám, és komolyan elhittem, hogy a zerge az egy madár :D.

2013. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem pont de vág de utolsó, az irásodról ez jutott az eszembe:


http://www.youtube.com/watch?v=aem4pCrhtGM

2013. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 20 éve folyamatosan szivatjuk egymást apával :D pont a napokban találtam egy képet magamról, olyan 3-4 éves lehettem, ülök a szobámban, a pizsamafölső rajtam, a nadrág a fejemen mint egy sapka, és bőgök, gondolom apa jól mulatott :D

19/L

2013. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!