Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket is megvicceltek a...

Titeket is megvicceltek a szüleitek, mikor kicsik voltatok?

Figyelt kérdés

Erről youtube-os videóról jutott eszembe a kérdés, amiben a gyerekeket azzal viccelik meg, hogy azt mondják nekik, hogy megették az összes halloween-i édességüket. http://www.youtube.com/watch?v=RK-oQfFToVg

Veletek is csináltak hasonlót a szüleitek kiskorotokban? Mit gondoltok erről? Káros vagy sem a gyerek lelkének?


2013. nov. 12. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem, a gyerekemmel nem tenném meg hogy átvágom még viccből sem.
2013. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem pofoztak a semmiért is, azt hiszem némi viccelődés kevésbé lett volna káros...

Egy kis hiszti még nem a világ vége, nem lesz ettől semmi baja azoknak a gyerekeknek. A csapkodós kislány meg ennivaló volt, én szanaszét dögönyöztem volna a szülők helyében, olyan cukin mérgelődött :D

2013. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Engem faterom folyton oltott valamivel, mindenféle hülyeséget elhitetett velem, ezek a mai napig az egyik legviccesebb emlékek gyerekkoromból:D Nem tudom, ennek köszönhető-e, de nekem is elég jó (én kissé ironikus) humorom lett, és lazán veszem a dolgokat.
2013. nov. 12. 13:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

engem pontosan úgy vertek át mind őt.igaz én az átverés után 5 percre megkaptam a valodi ajándékot is:D :



http://www.youtube.com/watch?v=pSs9hejWBvI

2013. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
ja és aha a videon szereplü srác nem kapta meg a konzolt az szerintem igenis káros.tudni kell hol a határ..
2013. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én bőven viccelődöm gyerekekkel, de ezt soknak tartom. Pl. nemrég egy gyerek játszott egy autómosó kefével, én meg közöltem vele: az az én fogkefém. Azt a döbbenetet ami ott volt...

De ilyesmi játék ami a videón van tényleg nem tetszik.

2013. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

4-es, amit te linkeltél, az tényleg nem volt vicces így, ebben a formában. Főleg, ha tudták a szülők, hogy nagyon vágyik rá.

Velem is eljátszottak hasonlót anno. Tudták, hogy imádom a legót, erre kaptam egy nagy dobozt. Megörültem, de csak egyre kisebb és kisebb dobozok voltak benne. Végül megtaláltam egy nagyon kicsi csomag legót, pár alap darab volt benne, és ennyi, még csak nem is az a fajta, amit szerettem volna, hanem gagyi változat. És azt hitték, hogy kreatívak...Főként azért volt rossz, mert úgy örültek körülöttem, mikor bontani kezdtem, mintha nem is tudom, milyen vágyamat teljesítették volna, és erre tenyérnyi csomag szar legó a nagy meglepetés.

Ja, amúgy nem voltam követelőző, pont ezért esett rosszul, hogy feleslegesen reményt keltettek bennem.

2013. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
4- es nem viccből mi komolyan ruhákat kaptunk karácsonyra... Persze nem csak...de azoknak is ugyanúgy örültem, legalábbis én
2013. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer apám viccelt meg, amikor megkaptam a személyimet. Berontott az ajtón és rám ordított, hogy mi dolgom van nekem a rendőrséggel? Ijedten szaladtam ki a szobámból, nagyon féltem, erre odaadja a személyit. Idióta. Mindig ilyenekkel viccelt, már kívülről vágom az összes poénját, egy idő után nagyon kiszámítható. Csak szegény anyámat tudja mindig csőbe húzni:D
2013. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a srác is jobban örült volna a ruhának, ha nem olyan dobozban kapja, amiben elvileg az általa áhított tárgynak kellett volna lenni.

Én mindig is szerettem volna babaházat, tök mindegy, hogy milyet. Sohasem kaptam, végül is elfogadtam, hogy nincs rá keret (cigire volt), de ha megfejelték volna azzal, hogy egy babaház dobozába teszik a kínai pulcsit, hát, nagyon szarul esett volna. Persze a legós ügy sem volt jó érzés, mert emlékszem, előtte beharangozták, hogy idén bőkezűbb lesz a Jézuska...Erre melyik gyerek ne kezdene el reménykedni?

2013. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!