Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj, hogy nem akarom...

Miért baj, hogy nem akarom meghívni őket az esküvőre? A nővérem ezt miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

A szüleimmel elég rossz volt mindig is a kapcsolatom.16 éves koromban megismerkedtem egy nálam idősebb férfival és rá pár hónapra összejöttünk.Hónapokig titkoltuk a szüleim miatt,de kiderült.Apa amúgy is utálta a gazdagokat és szerinte a barátom bűnöző,mert normális munkával nem lehet annyi pénzt keresni,stb.Tiltottak tőle (sikertelenül),a 18. szülinapon hozzáköltöztem.

A hétvégén eljegyzett és a szüleimnek nem szóltam,mert amióta elköltöztem,alig beszéltünk,akkor is csak veszekedtünk.

De a nővéremnek elmondtam a hírt.Nagy esküvőnk lesz majd és nem szeretném,ha a szüleim jönnének.A tesóm szerint ha több száz ember elfér,akkor ők is...

De nem akarom,mert csak idegeskednék és tudom,hogy a kapcsolatom végét akarják.

Miért akkora gond ezt megérteni?



2013. nov. 6. 10:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Scythian, ezt te írtad "Én elvártam a feleségemtől, hogy diplomás legyen és kicsit önállóan bontakozzon ki, indítson karriert és beszéljen valamilyen nyelven."

Akkor ezt most hogy értsük? Direkt olyan nőt kerestél, aki nyelveket beszélő, diplomás, karrierista?

2013. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!