Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan zülhetett le így a...

Hogyan zülhetett le így a gyerekem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el amilyen ember lett,20 éves nem tanult tovább érettségi után,dolgozni is héba-hóba megy el.Ahova rendszeresen jár az a konditerem...Na,az az élete minden reggel korán lent van már amíg nem edzett teljesen idegbeteg.Napokban rajta kaptam hogy szteroidokat használ,beismerte,azt mondja nem nagyon tudja letenni,teljesen kétségbe vagyok esve mi lesz vele?

Korábban pedig drogozott,bulikba járt éjszakáról éjszakára kimaradt,kórházba került,hála az égnek ennek a korszaknak vége már nem drogozik egyáltalán ezt biztosan tudom hiszen a "Testépítő életmódjával"nem fér össze.Pénze nagy részt csencselésből van rengeteg költ a sportra havi 60-70ezret legalább.Elkeseredésem azért nagy mert nem értem hogy juthattunk idáig mondhatni tökéletes családban nőtt fel.mindene meg volt noha nem volt elkényeztetve,biztosítva volt neki a jó jövő,anyagi támogatás,nyugodt körülmény.Hétvégente kirándulni,sütögetni jártunk,nyaralni mentünk minden évben,minden ami egy normális családhoz hozzátartozik.Mit tegyek vele,utcára még sem fogom tenni a saját fiamat..


2013. nov. 4. 22:22
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Hiába mesélek neki,meg nehogy már én meséljek neki ilyen dolgokat,akinek ez az élete minden percét a teremben tölti a maradékban fórumokat,lapokat olvasgat,valószínű nem tőlem kér tanácsokat ebben.Egyébként neki nem számítanak a lányok ebben a tekintetben tehát nem emiatt edz,barátnője van akivel 5éve van együtt
2013. nov. 4. 23:11
 22/36 A kérdező kommentje:
tesztoszteront használ
2013. nov. 4. 23:13
 23/36 anonim ***** válasza:

"a mostani személyisége nehezen teszi lehetővé ezeket a dolgokat,agresszív,támadó az emberek felé,és ahogy én is észrevettem az emberek is máshogy állnak egy kigyúrt emberhez,egyébként volt szó már ilyenről,de ő mindenféle kötelességet elutasít..."


Egy kicsit úgy néz ki, mintha nem lenne meg az apa-képe. Hol az apuka, aki helyretenné, és célokat, értékeket mutatna neki?

Sajnos -úgy látom- kijár neki egy nagy pofon az élettől. Ezt a konditermes, régi ötös bmw-vel járós (vagy audi), csencselős, nem dolgozós életet általában egy pár éves börtön szokta elvágni.

2013. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

A tesztoszterontol paradox modon impotens lesz, herefunkcio zavarokat okoz es akar hererakot

Viselkedese meg agresszivve válik !

Most is keresi a bunyot a jo oldalon allva

2013. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Missi_Key ***** válasza:
miért nem megy el edzőnek? akkor azt dolgozhatná ami a hobbyja és még pénzt is kap érte...
2013. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
nem igazán lesz impotens tőle ezt én is mondtam neki aztán le lettem cseszve finoman szólva hogy ne beszéljek hülyeséget,mert hogy tesztoszterontól a libidó az egekbe megy ami érthető is,és miután befejezte visszaesik,de erre csinál valami helyreállító kúrát vagy mi a biz baz..
2013. nov. 4. 23:28
 27/36 anonim ***** válasza:

Aki a tornászokat és a testépítőket együtt emlegeti az nagyon el van tévedve!

Igen ez egy önpusztítás!

Pl verseny előtt nagyon erős vízhajtókat szednek, és a verseny előtti naptól konkrétan nem is ihatnak. A nővérem nem is tudott az első versenye napján felmenni a színpadra mert olyan olyan rosszul volt! (megérte, mi?)

A tesztoszterontól dekoncentráltak és elképesztően agresszívak a "gyúrósok" És ne hidd azt se, hogy nem férnek meg a testépítőszerek és a drogok! hajjaj.....

Ezen kívül ahogy mondod más témájuk nincs, nem érdekli őket semmi, egyfolytában magukat nézik a tükörben, az ablaküvegben....

2013. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Első válaszoló írta hogy ne magadban es a családban keresd a hibát. Pedig sajnos a legtöbb későbbi pszichés probléma a gyerekkor, szülő-gyermek kapcsolat miatt alakul ki. Lehet hogy minden anyagi támogatást megkapott de az nem feltétlenül fedezte a lelki szükségleteit. Nem tudom ez hogy volt inkább erről nem is írok lehet hogy minden tökéletes volt de szerintem érdemes lenne elvinni egy pszihologushoz ha hajlandó lenne, talán segítene megkeresni ennek az "onpusztitasnak" az okát
2013. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Leszokott a drogról, ráállt a szteroidokra. Szép kilátások neki az életre.
2013. nov. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Honnan van pénze szteroidokra, táplálékkiegészítőre, felszerelésre és kondi bérletre? Egyik sem olcsó mulatság.
2013. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!