Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan zülhetett le így a...

Hogyan zülhetett le így a gyerekem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem hiszem el amilyen ember lett,20 éves nem tanult tovább érettségi után,dolgozni is héba-hóba megy el.Ahova rendszeresen jár az a konditerem...Na,az az élete minden reggel korán lent van már amíg nem edzett teljesen idegbeteg.Napokban rajta kaptam hogy szteroidokat használ,beismerte,azt mondja nem nagyon tudja letenni,teljesen kétségbe vagyok esve mi lesz vele?

Korábban pedig drogozott,bulikba járt éjszakáról éjszakára kimaradt,kórházba került,hála az égnek ennek a korszaknak vége már nem drogozik egyáltalán ezt biztosan tudom hiszen a "Testépítő életmódjával"nem fér össze.Pénze nagy részt csencselésből van rengeteg költ a sportra havi 60-70ezret legalább.Elkeseredésem azért nagy mert nem értem hogy juthattunk idáig mondhatni tökéletes családban nőtt fel.mindene meg volt noha nem volt elkényeztetve,biztosítva volt neki a jó jövő,anyagi támogatás,nyugodt körülmény.Hétvégente kirándulni,sütögetni jártunk,nyaralni mentünk minden évben,minden ami egy normális családhoz hozzátartozik.Mit tegyek vele,utcára még sem fogom tenni a saját fiamat..


2013. nov. 4. 22:22
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Igazából előbb edzett minthogy drogozott,az edzés folyamatosan ment alatta,aztán később gondolom rájött hogy ez többet ér neki

Hiba mondom neki hogy ne használjon szteroidokat meg hogy így is elég nagy már,alig fér be a bejárati ajtón,ő mindig azt hiszi magáról hogy vékony kislányos a testalkata,sosem elégedett magából,óránként megéhezik és eszik szerintem ez sem normális..:(

2013. nov. 4. 22:59
 12/36 anonim ***** válasza:
48%

Hallod, elég durván belekötöttél az előttem szólóba, lehet azért ilyen a fiad mert egy kiállhatatlan mindent, mindenkinél jobban tudó ember vagy?

Amúgy szedd össze a fiad érettségi bizonyítványát és add ne tavaszra sportszakra a felvételit.

Addig pedig írasd be egy ilyenre:

[link]

2013. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 My Conserve ***** válasza:
100%

Nézd, nem a fiadat akarom mentegetni, de a helyzete nem is olyan rossz.


1. A drogot letette, önszántából, időben.


2. Van valami, amiért komoly erőfeszítésre hajlandó, és amiben sikeres. A legtöbb züllött embernek nincs ilyen.


3. Van valami bevétele, nem élősködik. Ráadásul nem utcát seper, hanem olyasmit csinál (csencsel), amihez kell egy kis fifika, ahol tanulhat valamit.


A helyedben én kérnék tőle egy kis pénzt a rezsiért, nem sokat, csak annyit, hogy kénytelen legyen komolyabban venni a munkát. Illetve szétnézhetnétek, hogy a sport területén milyen lehetőségek vannak a továbbtanulásra. Ha elhivatott, lehetne belőle pl. testnevelőtanár, vagy edző, vagy életmód-tanácsadó. Ezek mégiscsak szellemi állások, amiket kiöregedve is betölthet, és jól is lehet velük keresni, ha érti a dolgát.

2013. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

A szteroidok agresszivvé is tehetik, sok követett el gyilkossagot a hatasuk alatt, sok sportoló.

Szerintem fejezd be a beszólogatást mert megjarhatod

Efyfolytaban pszichotikus allapotban van

2013. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy alkalmas lenne erre,félre ne értsétek,én ismerem a képességeit nagyon jó képességű,alapjáraton nagyon intelligens,általános iskolában és középiskolában is négyes ötös volt,de a mostani személyisége nehezen teszi lehetővé ezeket a dolgokat,agresszív,támadó az emberek felé,és ahogy én is észrevettem az emberek is máshogy állnak egy kigyúrt emberhez,egyébként volt szó már ilyenről,de ő mindenféle kötelességet elutasít...
2013. nov. 4. 23:04
 16/36 My Conserve ***** válasza:

"a testépítés egy önpusztítás külsőségekért."


Meg a lányokért.


Elmesélhetnéd neki, hogy a szteroidokkal felnyomott izmok el is repedhetnek, és az baromi rondán néz ki, a kórházi lábadozás alatt meg maximum a kedvesnővéreket bámulhatja.

2013. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

"Hallod, elég durván belekötöttél az előttem szólóba, lehet azért ilyen a fiad mert egy kiállhatatlan mindent, mindenkinél jobban tudó ember vagy? "


Pont ilyen agresszív lesz, mint ez itt, aki még írásban is hallod-dal kezdi a mondandóját...

2013. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Mért járnám meg?Ismerem a fiam soha egy újjal nem nyúlna hozzám,elképzelhetetlen a dolog,teljesen ki van akadva ha egy nőt bántanak,nemrég a buszon 3 férfi elkezdett piszkálni egy elég dekoratív nőt,egy szó nélkül levágta őket a buszról,kizárt hogy engem bántana
2013. nov. 4. 23:07
 19/36 anonim ***** válasza:
Milyen cuccot használ?Csak kíváncsiságból kérdem
2013. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 My Conserve ***** válasza:

"agresszív,támadó az emberek felé"


Akkor tényleg nem alkalmas tanárnak, se edzőnek.


Biztonságiőr-tanfolyam? Küzdősport? Katonaság? Ott megtanulhatna bánni az agresszivitásával, és ezek elismert szakmák. A biztonsági őrt kivéve, de azzal meg könnyű elhelyezkedni.


Ha nem csinál semmit, nagy az esélye, hogy bűnöző lesz belőle.. De ne legyen igazam.


Ne beszélj a lelkére, inkább olyasmit mondj neki, ami számára is fontos lehet. Mégiscsak húsz éves, túl fiatal a munka-család-gyerek hármashoz. Inkább kérdezd a barátnőiről, és mondd el neki, hogy szerinted mit vár egy lány a fiújától.

2013. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!