Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekem...

Mit tegyek, ha a gyerekem lassan egy éve nem tartja velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol él. Telefonja kikapcsolva, e-mail-re nem válaszol. A család összes tagjával, régi barátaival is megszakította a kapcsolatot. Nagyon kevés infót sikerült csak szereznem róla. Hogyan tudom megkeresni? Nagyon okosak kíméljenek, van bajom nélkülük is elég!!! Hozzáteszem, a gyerek nagykorú, már nem élt velünk.
2013. ápr. 18. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ha az első 18 évben nem sikerült megszerettetned magad vele, akkor most már hagyd. :-(((

Ha a címét meg tudod szerezni valamelyik barátjától, egyszer meglátogathatod. De ha nem akar találkozni veled, úgysem fog.

Várd meg, hogy ő közeledjen.


Akármiért döntött így, tiszteletben kell tartanod.

2013. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

> A család összes tagjával, régi barátaival

> is megszakította a kapcsolatot.

Gondolom nem ok nélkül.

2013. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Második: Azt sem tudod mi történt, nem ismered a körülményeket, máris ítélkezel! Ha tanáccsal nem tudsz segíteni, akkor inkább ne írj!


Nem tudom mi derült ki abból a kevés infóból, de ha esetleg a címét meg tudnád, akkor megpróbálhatod meglátogatni, bár fel kell készülnöd arra is, hogy esetleg nem lát majd szívesen. De ha sikerült találkoznotok, akkor már van esély egy nagy beszélgetésre, ahol rendbe tudnátok tenni a kapcsolatotokat! Sok sikert kívánok hozzá!

2013. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja. Mindenki gonosz. Én is így gondolom. Olvastam elég sok hasonló esetet, mindig annak van igaza, aki nagyban tesz a családjára, barátaira. Azoknak ugye soha sincsen érzésük, és mindig mindenkit bántanak. Fordítva nem is lehetne. Valószínűleg én is azért szeretnék csak tudni róla valamit,megtalálni, hogy jól megagyaljam.
2013. ápr. 18. 17:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Másodiknak üzentem
2013. ápr. 18. 17:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos abban a kevésben pont a címe nincs benne. És az az érzésem, hogy külföldre ment :((((
2013. ápr. 18. 17:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Először talán keresd magadban a hibát, hogy miért tehette, amit tett, aztán pedig hagyd szépen békén.


Ha ő nem keres téged, és senki mást sem, akkor annak nyílván komoly oka van.

2013. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Központi lakcím nyilvántartó. [link]
2013. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16:56 Kösz, de ahhoz hogy kiadják az ő hozzájárulása kell. Ez sajna zsákutca :(
2013. ápr. 19. 16:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Oh, értem.... Ezt nem tudtam. Mi az az információ, amit tudsz róla?
2013. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!