Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekem...

Mit tegyek, ha a gyerekem lassan egy éve nem tartja velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hol él. Telefonja kikapcsolva, e-mail-re nem válaszol. A család összes tagjával, régi barátaival is megszakította a kapcsolatot. Nagyon kevés infót sikerült csak szereznem róla. Hogyan tudom megkeresni? Nagyon okosak kíméljenek, van bajom nélkülük is elég!!! Hozzáteszem, a gyerek nagykorú, már nem élt velünk.
2013. ápr. 18. 17:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Novemberben Amerikába ment. Állítólag csak rövid időre. Telefonszáma él, nem lett lemondva. De állandóan ki van kapcsolva. Meg hogy kivel él (élt) együtt. Neki is írtam, hogy beszéljen vele, de válasz onnan sem. Hát kb. ennyi.
2013. ápr. 19. 17:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Aha. Hat, akkor ez ugy tűnik, nem lesz eredményes..... Talán Facebookon írhatnak neki egy levelet, hátha jelentkezne.
2013. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!