Miért ilyen anyám?

Figyelt kérdés

Állandóan veszekszünk.ha tanulunk és el felejtem az anyagot ordibál.csapkod.

.volt hogy hozzám vágta a füzetet,a papucsát..volt hogy a cipőjét..nevelő apámmal folyton veszekednek egesz nap.rám fogja anyám hogy tönkre teszem...igaz hogy nagyon sok minden miatt vagyok hibás..én is szoktam kiabálni...de anyám mindenen megsértődik.mindig hisztizik,nagymamamam is mondja hogy már az őrületbe kergeti a hülyeségével.Ha anyaának szeretnek valamit mondani van hogy elkezdi: Hagyjál már ezzel.nem lehet neki semmit el mondani mert üvölt..szo szerint olyan mint egy kamasz:/ mår ki vagyok ettől... mit tegyek? :/


2013. okt. 20. 13:40
 1/7 anonim válasza:
Valoszinuleg azert ikyen anyukad mert bajik vannak a nevelo apukad es kozte es emiatt faradtabb ingerultebb es boldogtalan. Szomoru de ilyenkor a hozzank legkozelebb allokon toltjuk ki a duhunket ha ne tudjuk magunk kontrollalni. Lepd meg valami aprosaggal es kerdezd meg tole,hogy segithetsz-e valamivel meg mondja el mi bantja mert latod rajta,hogy valami nincsen rendben.nMost neked kell anyukad anyukajanak lenni es segiteni megoldani az o problemait. Sok sikert hozza
2013. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a változókor nagy valószínűséggel,ami egybe esik a te kamaszkoroddal.ez a legrosszabb. nem tudsz ellene semmit sem tenni.
2013. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokszor keszitek neki valamit.annak nagyon orul.nagyo jo a kapcsolatom vele csak hogy neha a fejemhez vagja hogy mar reg kaptal verest.:/
2013. okt. 20. 13:58
 4/7 anonim válasza:
Hany eves vagy? Elhiszem,hogy nehez vele mi is veszekszunk sokat az enyemmel es nem ertunk egyet sokszor. De volt egy kis balesetem es caak anyukamra tamaszkodhattam akkor ezert most kimeljuk egymas idegeit. Viszont ha osszeveszunk valamin en rovidre zarom a vitat es elpanaszolom egy baratnimnek vagy a paromnak :-)
2013. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13 leszek.en alltalaban akkor el mondom nagymamamnak :)
2013. okt. 20. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Feministák egyből megjelennek...eszmefuttatásuk szerint csakis a nevelőapuka lehet a hibás...olyan, hogy egy anyuka defektes, hisztis liba, az kizárt.
2013. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazuk van.nevelo apam bolond.nem anyam a hisztis.ezt valtja ki belole a nevelom
2013. okt. 21. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!