Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem van ilyen anyám?

Csak nekem van ilyen anyám?

Figyelt kérdés

Mindig érzelmileg zsarol.Úgy, hogy mindig azt mondja, hogy többet nem jön haza meg majd ha meghalok úgyis sírni fogok utána meg ilyenek..

Ha valamit rosszul csinál nem tudja bevallani, hogy rosszúl csinálta, ha nekem van igazam azt se tudja elviselni..inkább témát vált vagy megint belekezd a zsarolásba.Ha valami rosszat csinálok egyből azt mondja, hogy költözzek el.Persze a rosszat úgy értem, hogy pl.:ma nincs kedvem kitakaritani a szobát. (szerintem nem olyan nagy tragédia , hogy a 3-4.napon takaritom ki mert 2-3 naponta szoktam)

És persze nap 50% ba kiabál velem.Szerintem érdemes lenne elmenni neki valami orvoshoz vagy nem tudom, de ha mondanám neki nem is tudom mi lenne...

Köszönöm előre is.


2013. okt. 2. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Az írásodbol arra következtetek,hogy egyedűl nevel téged.Valószínű sok a gondja anyagi vagy érzelmi stb.... ami valamennyire rajtad csattan.de ez csak idézőjelbe.Vagy normális embert akar belőlled faragni.de azért egy szakember sosem árt.Bocsi ha kicsit faragatlanul,válaszoltam
2013. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szüleim elváltak kb 5 éve , anyámnak van egy faszija, fe az meg olyan pénz éhes, hogy nem igaz, ha megjön a családi pótlék vagy a gyerektartás egyből küld a postára, hogy vegyem fel utána meg rakja el a pénzt, nem ám adna egy ezrest legalább, nagyon kapzsi. (nem azt mondom hogy ne ossza ve a pénzt de ahogy ő beossza az beteges)

meg ö se 100as, ha valami nem tetszik neki akkor ő meg azt mondja hogy megöl, felakaszt az udvaron meg stb..

anyámra visszatérve..mindig azt mondja hogy őt senki nem szereti

amugy meg mádok elött persze játszák a jó szülőt.

bocsi a helyesirási hibákért

2013. okt. 2. 08:04
 3/8 anonim ***** válasza:

"ő meg azt mondja hogy megöl, felakaszt"


Megérett a helyzeted egy elköltözésre. Hány éves vagy?

2013. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17 leszek
2013. okt. 2. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:
csak 17!borzasztó.. Ne vedd szívedre a zsarolást- nagyon ronda dolog. Talán - amikor anyukád nyugodt- el kéne beszélgetni vele, hogy minek tart kapcsolatot egy vadbarommal, aki veled így beszél?
2013. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudok elköltözni mert nem tudnám miből fizetni az albérletet meg a rezsit (anyámék nem fizetnék) apukámhoz meg azért nem akarok költözni mert ő meg normális csak alkoholista.anyám palija nyert tippmixen 80000ftot vett belőlle magának egy play station 3 at, 2 honaoig el volt vele(persze a tesommal nem játszahttunk vele) aztán megunta és eladta..nem ám oda adta volna nekem vagy a tesomnak.
2013. okt. 2. 08:32
 7/8 A kérdező kommentje:

beszèlgetnék én vele csak az a baj hogy egy rossz szó és megint ordít

ugy hogy inkább nem

2013. okt. 2. 08:35
 8/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem csak neked van ilyen anyád.

Próbáld kibírni és ne hidd, hogy te vagy a hibás.

Más. Én akkor ordítok, ha már ezerszer elmondtam valamit. Esetleg nem ez van nála is? Ha 17 vagy, lassan felnőtt. Ergo, lassan nem ő lesz egyedül a hibás a kettőtök kapcsolatáért. Én komolyan gondolom, hogy egy gyereknek igaza van, mert ő még csak gyerek, de egy felnőtt gondolkozzon. Na, most lassan te is felnőtt leszel, érted?

2013. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!