Normális az anyám?

Figyelt kérdés

Anyám állandóan meztelenül járkál, ami a túlsúlyával nem túl kellemes látvány. Ez még csak a kisebb probléma.

Képes engem megkérni arra, hogy nézzem már meg a nemi szervét mert valami furát talált rajta!

Aztán mikor mondom neki, hogy dehogy nézem és menjen inkább el orvoshoz akkor megsértődik.

Képes bejönni a szobámba és ott beterpesztve a tükörben nézegetni magát és epilálni!


Havonta kb 2 hétvégét vagyok otthon, de ezek miatt legszívesebben haza sem mennék.


21/L


2013. szept. 25. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer be kéne ilyenkor engedni a postát vagy a gázóra leolvasót.Ha ilyenkor sem kap magára valamit,akkor reménytelen.
2013. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Barátnőm anyja is ezt csinálta. Eléállt, széthúzta a fenekét, és azt mondta: "Te Judit, nézd már meg az aranyerem légyszíves." ráadásul ő mindig bejárkált a fürdőszobába, ha a barátnőm fürdött, végig akarta nézni, ahogy borotválja magát. Undorító perverz állat, már egyáltalán nem tartják a kapcsolatot.
2013. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
most majdnem elokádtam magam
2013. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen. Rémes. Múltkor megemlítettem neki, hogy el kell mennem majd dokihoz egy ellenőrzésre, erre mondta feküdjek le majd ő megnéz engem OTT.

Mondtam: Hülye lennék!!!

2013. szept. 25. 11:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát kedves harmadik, akkor te azt érzed amit én mindig, ha az anyámra nézek.
2013. szept. 25. 12:07
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem próbáltál beszélni vele, hogy ez neked borzasztó kellemetlen, és hagyja abba?
2013. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De igen. De azt mondja, hogy családban így kellene természetesnek lennie. Mikor továbbra is a maga igazát szajkózta akkor inkább ott hagytam a fenébe, de aztán elkezdtem kizavarni a szobámból. Olyan sértődöttség született belőle, hogy azóta mindig úgy néz rám mint a véres rongyra.
2013. szept. 25. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Apukád nincs, aki helyre tenné esetleg?
2013. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Anyád elmebeteg, aberrált.


Költözz el minél előbb, mert tönkre fogja tenni az életedet.


Az biztos, hogy ha egyszer gyerekem lesz, nem hagynám vele kettesben.

2013. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az még oké lenne,ha valaki szabadelvű,de anyádnál ez már biztosan valami lelki,agyi rendellenesség.Amint teheted,költözz el!
2013. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!