Normális az anyám?

Figyelt kérdés

Anyám állandóan meztelenül járkál, ami a túlsúlyával nem túl kellemes látvány. Ez még csak a kisebb probléma.

Képes engem megkérni arra, hogy nézzem már meg a nemi szervét mert valami furát talált rajta!

Aztán mikor mondom neki, hogy dehogy nézem és menjen inkább el orvoshoz akkor megsértődik.

Képes bejönni a szobámba és ott beterpesztve a tükörben nézegetni magát és epilálni!


Havonta kb 2 hétvégét vagyok otthon, de ezek miatt legszívesebben haza sem mennék.


21/L


2013. szept. 25. 11:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem el kene vinni minel elobb orvoshoz, ez nem normalis, anyukadnak valami baj van a fejevel.
2013. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Havonta kb 2 hétvégét vagyok otthon, de ezek miatt legszívesebben haza sem mennék."


ITT a megoldás. Ne menj haza emiatt. Közöld vele, hogy akkor vagy hajlandó hazamenni, ha ezt az undorító viselkedést befejezi. Ezt ugyanúgy családban sem illik, szégyenlősség ide vagy oda. Ha nem használ, akkor hívj át valakit (szomszédot, akárkit). Ha ekkor sem kap észbe, akkor menthetetlen.


De azt hadd kérdezzem meg: mindig ilyen volt, vagy valami változott az életetekben, és azóta ilyen?

2013. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jézusom....dehogy normális. Egy családban is megvan mindenkinek a saját intim szférája, és ezt illik tiszteletben tartani. Anyádnak valami gondja lehet. Pszichológuson nem gondolkoztál még el, hogy el kéne menjetek? Ez nem normális dolog, de akkor is ilyen, amikor jön valaki? Mióta tart ez a viselkedése?

Szerintem mondd meg neki kerek-perec, hogy ha nem fejezi be, nem fogsz hazajönni. Én is iszonyat kínosan érezném magam.

És az állításával ellentétben nem, ez családban sem normális, főleg nem természetes, hogy a családtagok pucéran mászkálnak egymás előtt. (most itt a "véletlenül láttam meztelenül" nem játszik) Ő nem érzi, hogy nagyon kellemetlen, és illetlen dolog ez mások előtt? Ha jön valaki hozzátok akkor is ilyen?

2013. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!