Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyám pasijával?

Mit kezdjek anyám pasijával?

Figyelt kérdés
Nem tudom elviselni anyukám új pasiját. Ugyan nekem még be sem mutatta, azt mondja, nincs is köztük semmi, de nem vagyok hülye. Sajnos már hallottam olyan telefonbeszélgetést, amikor 3 hét után hazamentem (csak 3 hetente tudok, mert messze tanulok a lakóhelyemtől)hogy anya azt mondta ennek a férfinek, hogy "A hülye gyerekemnek is most kellett hazajönnie, így nem tudunk találkozni". Szerintetek ez normális? Amióta anya ismeri őt, teljesen megváltozott, teljesen más, mint régen volt. Nagyon rossz, és nem tudom mit tehetnék. Beszélni nem lehet vele erről.
2013. okt. 16. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez így tényleg nem az. Nem anyukád új barátja tehet erről, hanem anyukád nem viselkedik normálisan. 3 hetente lát téged, és ilyent mondott?

Nem sírtad el magad előtte, nem kérdeztél rá, miért mondott ilyent?

2013. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnállak... Mindig ilyen volt az édesanyád? Szerintem mihamarabb beszélgess vele erről,mert csak magadat kinzod
2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az anyukád a probléma itt. Egy ember nem mond ilyen a saját gyerekéről, mindegy, mi történik, kibe szerelmes. Beszélj vele mihamarabb, neked is jobb lesz.
2013. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis "anya"! A hülye gyerekemnek! Nem semmi.


Ott szedtem volna le a fejét. Úgy látszik a pasija na meg saját önmaga sokkal fontosabb lehet számára.


Tudod mit? Egy ilyen anyának titulált élőlény nem érdemli meg a szereteted és neked sem kell taposni az ő szeretetéért mert az ilyennek nincs lelke sem esze.


Ezentúl te is kezeld őt úgy, mint a hülye anyádat.

Mindenki azt kapja, ami jár neki.


Sokáig én is kedves voltam mindenkivel, amivel csak azt értem el, hogy hülyének néztek és mindenki megpróbált kihasználni. Most mindenki annyit kap amennyit ad.

Vonatkozik ez a családtagokra is.


Anyád rendesen defektes aztán majd csodálkozik ha a gyereke szépen elhagyja és tojik a fejére.

Egy ilyen miatt nem éredemes keseregni.


Amikor anyukámnak pasija volt azt még elnéztem, hogy kevesebb ideje jut rám mert két emberre nehezebb odafigyelni, mint egyre.


De amikor idegesebb meg gorombább lett, meg veszekedősebb akkor a sarkamra álltam kikértem magamnak és a fejéhez vágtam, hogy ne rajtam vezesse le a frusztrációit oldja meg maga a problémáit.

Aztám mikor szakítottak visszaálltak a dolgok a rendes kerékvágásba.


Sajnállak. Anyád eddig is ilyen lehetett csak most bújt ki a szög a zsákból.

2013. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem,ez nem normális.Nekem az apám csinált ugyanilyet,minden alkalmi nője fontosabb volt neki,mint a gyerekei és a barátai..Ő annyira durván megváltozott,hogy azóta szó szerinte félek a szerelmes emberektől.Előbb-utóbb a szerelmükön kívül mindenkit leépítenek,sőt képesek még a szeretteiken is átgázolni,csakhogy a párjuknak jó legye.Olyan személyiségtorzuláson mennek keresztül az emberek,hogy az félelmetes.Sajnos ez bármelyik korosztályt meghülyítheti,még most kellene neki szólnod anyukádnak,amíg nem röppen el teljesen a földtől.Akár sírhatsz is előtte,nem baj,ha lelkiismeret furdalása lesz tőle.Én mondanám neki,hogy hallottam,hogy mit mondott a telefonba,és nem tudod elképzelni,hogy nem örül neki,hogy gyereke 3 hetenként hazajön,hanem azon szomorkodik,hogy nem tud találkozni a kanjával.Mondd el azt is,hogy ilyet sosem vártál volna a saját anyádtól.

16/L

2013. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

anyukád "megbolondult" ... találta valakit végre magának, és most még képes úgy beszélni rólad ahogy hallottad


hát nem tudom ... tudod nem a pasi mondta rád azt, hanem anyukád! ... tehát a pasival szembeni ellenszenved nem indokolja ez, mert nem tudhatod, hogy ő erre mit válaszolt ... márpedig a megoldás mégiscsak az lenne, ha leültetnéd megbeszélni vele, hogy mit hallottál, és ezt te úgy éled meg, hogy számára fontosabb egy idegen mint te, pedig téged nem zavar, ha valakivel boldog tud lenni

2013. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az anyád nem teljesen normális, nyilván köd szállt az agyára a szerelem miatt.

De veled is baj lehet, ha nem bírod elviselni a pasit. Egyszer a nővérem is elüldözte anyám mellől a barátját, már attól tiszta idegbeteg lett, ha meglátta. Ha te is ilyen vagy, akkor bizony veled is probléma van.


A kérdésre válaszolva: ne csinálj anyád pasijával semmit. Nincs hozzá sok közöd, fogadd el hogy van.

2013. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy hallottam, hogy mit mondott és nagyon rosszul esik, de nem mondott semmit, csak nézett. Többször előfordult már az is, hogy hívtam anyát telefonon, de szinte lehetetlen elérni mostanában, mert állandóan csak ezzel a férfival beszél. Rosszul fejeztem ki magam, nem a pasival van bajom, hanem azzal, amilyenné vált anyukám mellette. (Mondjuk azt még érdemes tudni, hogy a férfinek felesége és két kis gyereke van, talán innen jön az én ellenszenvem, hogy családos ember hogy tehet ilyet) De köszönöm mindenkinek a válaszát!
2013. okt. 16. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Nah szép kis pasi megérdemlik egymást egyik kutya másik eb. Elgondolkodnék rajta, hogy ne szóljak-e a nejének.

Találkoztál már a pasival? Őt is kiosztanám.

Azt, hogy anyád ilyen veled meg még nős pasival is kezd... hát jól nézd meg, hogy milyen ne legyél.

Véletlenül se vegyél róla példát.

2013. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Rosszul fejeztem ki magam, nem a pasival van bajom, hanem azzal, amilyenné vált anyukám mellette."

30 éve nősültem. Azóta kihúzták négy fogamat, a hajam is megritkult,ami megmaradt megőszült, volt agyhártyagyulladásom, kismillió megfázásom, eltört négy bordám, a bokám, stb. Erről mindről a feleségem tehet? Anyud szerelmes. Nem szép dolog, hogy így bánik veled, de kapott még egy esélyt az élettől, (talán az utolsót) és most ebbe kapaszkodik.

Tudom, a fiatalok azt gondolják, csak nekik van joguk a szerelemhez, pedig ez nem korfüggő. Hány éves lehet anyukád? 38? Előtte az élet! Még nem írta le magát. Rühelltem a "királyt", (már a nvére sem emlékszem) de hallgasd meg a Még nem veszíthetek c számát. Meglehetőősen érzékletesen mutat rá a probléma mibenlétére.

2013. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!