Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyám pasijával?

Mit kezdjek anyám pasijával?

Figyelt kérdés
Nem tudom elviselni anyukám új pasiját. Ugyan nekem még be sem mutatta, azt mondja, nincs is köztük semmi, de nem vagyok hülye. Sajnos már hallottam olyan telefonbeszélgetést, amikor 3 hét után hazamentem (csak 3 hetente tudok, mert messze tanulok a lakóhelyemtől)hogy anya azt mondta ennek a férfinek, hogy "A hülye gyerekemnek is most kellett hazajönnie, így nem tudunk találkozni". Szerintetek ez normális? Amióta anya ismeri őt, teljesen megváltozott, teljesen más, mint régen volt. Nagyon rossz, és nem tudom mit tehetnék. Beszélni nem lehet vele erről.
2013. okt. 16. 15:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
*Zámbó Jimmy
2013. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!