Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyámmal? 18...

Mit tegyek anyámmal? 18 évesen még mindent megakar szabni.

Figyelt kérdés
Ma mondtam,hogy a barátaimmal elmegyek bulizni ès kölcsön tudna e adni 1600ftot mert 1000 a belépő és 600ftból veszek két somersbyt és azt iszom majd.De ő már kezdte,hogy azt akarom,hogy megdugjanak a buliba,meghogy mi van ha valaki rám tapad és elkell vele mennem egy menetre...De anyám már ha látja,hogy egy fiú néz,fèltékeny lesz..Azt is hallottam múltkor,hogy ő nem akarja,hogy nekem legyen szexuális életem..Meg minden hova követni akar...Volt,hogy egy fiúval randim volt és apu cirkuszolt vele,hogy ne kövessen már.. .Elhiszem,hogy félt, de most megyek elöször 18évesen szórakozni szórakozóhelyre,barátaimmal...Ezen a szórakozó helyen még soha nem volt se balhé se drog bevitel.És egy két rendör mindig ott van. Sose iszok pohárból,haletettem valahova akkor többé nem iszok abból,saját magam viszek piát ha akarok de sose tévesztem szem elöl...Még se bizik meg bennem anyám...Amit müvel kicsit sokszor beteges...De hiába beszélek vele...Azt főleg nem értem miért nem bizik bennem,mikor megbízható lány vagyok és sose volt semmilyen baj velem..
2013. okt. 19. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem ad nem tudsz mit csinálni, anyud szerintem beteg egyébként. És ez nem teljesen így megy, hogy 18 évesen egy randira nem mehet el, aztán egyik napról a másikra költözzön el és tartsa el magát. Gondolom semmi élettapasztalata nincs, és az anyja nem is akarja, hogy legyen, annak örülne a legjobban, ha egész életében mellette maradna. Szerintem menj el jövőhéten a saját pénzedből, indulás előtt mondd meg, hogy mikorra jössz és azt is, hogy a telefonod ki lesz kapcsolva végig, úgyhogy hiába hívogat.
2013. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!