Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyámmal? 18...

Mit tegyek anyámmal? 18 évesen még mindent megakar szabni.

Figyelt kérdés
Ma mondtam,hogy a barátaimmal elmegyek bulizni ès kölcsön tudna e adni 1600ftot mert 1000 a belépő és 600ftból veszek két somersbyt és azt iszom majd.De ő már kezdte,hogy azt akarom,hogy megdugjanak a buliba,meghogy mi van ha valaki rám tapad és elkell vele mennem egy menetre...De anyám már ha látja,hogy egy fiú néz,fèltékeny lesz..Azt is hallottam múltkor,hogy ő nem akarja,hogy nekem legyen szexuális életem..Meg minden hova követni akar...Volt,hogy egy fiúval randim volt és apu cirkuszolt vele,hogy ne kövessen már.. .Elhiszem,hogy félt, de most megyek elöször 18évesen szórakozni szórakozóhelyre,barátaimmal...Ezen a szórakozó helyen még soha nem volt se balhé se drog bevitel.És egy két rendör mindig ott van. Sose iszok pohárból,haletettem valahova akkor többé nem iszok abból,saját magam viszek piát ha akarok de sose tévesztem szem elöl...Még se bizik meg bennem anyám...Amit müvel kicsit sokszor beteges...De hiába beszélek vele...Azt főleg nem értem miért nem bizik bennem,mikor megbízható lány vagyok és sose volt semmilyen baj velem..
2013. okt. 19. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%

anyád beteg ennyi


de hogy apád enegedte hogy randizz (tudom már nagy vagy) de az apák akkor se szeretik ha a "kicsi lányuk" fiúval van

2013. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak már most elvette a kedvem a bulizástól,meg várhatom,hogy egész éjjel majd hivogat meg eljátsza milyen rosszul van,hogy nem vagyok itthon...
2013. okt. 19. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj meg vele nyíltan beszélni erről, mert ez brutális probléma. Mondd el neki, hogy ha nem változik meg, azzal tönkreteszi a veled lévő kapcsolatát, mert amilyen gyorsan csak lehet, menekülni fogsz innen, és többet vissza se nézel - mivel mindent meg akar szabni.
2013. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
részvétem
2013. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Légy hozzá őszinte, mondd el, hogy mit tervezel és aztán valósítsd is meg. A többivel, a saját nyomorával, a félelmeivel és az önzésével ne foglalkozz! A telefont pedig mondd meg neki, hogy nem veszed fel, de majd te felhívod őt egyszer x-kor és biztosítod, hogy jól vagy. Egyébként nem fogod felvenni, mert szórakozni mentél és nem azért, hogy telefonálgass. A jövőre nézve pedig próbálj mielőbb önállósodni. Azzal teheted magadért a legtöbbet! Anyukád élete üres, a lelke magányos és beteg, rád fog akaszkodni és nyomasztani fog, hogy "bezzeg ő mindent megtett érted és te elhagyod őt", stb. stb. De neked kell erősnek lenned és küzdened a saját életedért, mert megérdelmi minden ember, hogy felnőtt korára magánélete legyen és önálló döntései! Légy erős és jó szórakozást! N30
2013. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha olyan nagykislány vagy, akkor NE kérj tőle pénzt, úgy menj bulizni! - ez ALAP! Máris kevésbé szólhat bele, hogy mit csinálsz.
2013. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

klasszikus probléma, és tök egyszerű a megoldása:

dolgozz, keress pénzt, tartsd el magad, és költözz el :)

2013. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rengetegszer beszéltem vele de hiába...Sokmindent megtett értem,mindent megvett, segített megvalóitani az álmomat,hogy asztalosnak tanuljak.Èn hálás vagyok ezèrt neki.A 1600ftot hétfőn oda adom mert akkor jön meg a fizetésem,mióta elkezdödött a suli ez az első hétvége,hogy kimegyek itthonról.Mindig èn takaritok,tanulok,tanárok is a szülőin csak dicsérnek.Szóval.minden fényezès nélkül normális gyereket nevelt belőlem.De ez,hogy ennyire félt ilyenkor kiakaszt.Tisztába vagyok az összes droggal,hatásaikkal.De az italom soha nem vesztem szem elől,idegenekkel meg nem állok le dumálni.A kidobokat is ismerem...Az a másik,hogy megvállogatják kiket engednek be...Anyu tudja,ha megigerem,hogy ekkora ès ekkora itthon leszek mindig otthon voltam a megbeszélt idő elött 10percel...Az a màsik nem szeretek berúgni ès a2 somersby elèg is nekem.A többiekre èn vigyázok,szülőknek megígèrtem szóval ez is egy ok,hogy én be se rúgok...
2013. okt. 19. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha asztalosnak tanultál akkor eleve mindig fiúk között voltál, azoktól nem féltett?
2013. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem..
2013. okt. 19. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!