Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi köze a páromnak ahoz, hogy...

Mi köze a páromnak ahoz, hogy én hogy beszélek anyámmal?

Figyelt kérdés

Utálom az anyámat, amíg vele laktam minden pénzemet elvette, semmit sem tudtam magamnak venni.


Ma csúnyán összevesztem vele mire a párom nekem állt, hogy merek anyámmal így beszélni és ha mégegyszer meghallja akkor szájbavág. Ő ebbe miért szól bele?


2013. okt. 3. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Szájbavág? Szép család után szép párt is választottál. Tiszta lapot javaslok. Keress normális környzetet, mert most sem abban élsz!
2013. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szájba vág?! Ti is szép pár lehettek...
2013. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Első körben pasi kidob,másodikban költözés,és már anyádnak se add meg a cimed,telefonszámod.

Új élet,nem fogod megbánni.

2013. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
A párodnak milyen a saját anyukájával a viszonya ? Lehet azt szeretné ,hogy a tiétek rendeződjön ... ezt a szájba vágással való fenyegetőzést biztos nem gondolta komolyan .Fáj neki hallani biztos ,ahogy az anyukáddal beszélsz ... Bocsáss meg a párodnak szerintem ... biztos nem akart rosszat .
2013. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Annyi koze van hozza, hogy ebből a stílusból kikövetkeztethető, hogy vele hogyan fogsz beszélni, ha probléma adódik....

A szájbavagas durva lenne, gondolom nem szó szerint értett.....

2013. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt azért, mert ő a párod, azaz a hozzád legközelebb álló személy, és mint olyan, MINDENHEZ köze van, ami veled kapcsolatos. Ahogy neked is azokhoz a dolgokhoz, amik vele kapcsolatosak.

Másrészt ha nekem ilyet mondana hogy szájbavág, akkor onnantól kezdve az exemmé avanzsálna.

2013. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Akár szó szerint értette, akár nem, normális emberek nem így beszélnek egymással. Apámnak volt mindenre ez a reakciója, hogy szájba vág (kezét is emelte hozzá)...Ritkán valósult meg tettlegesen is, de így is terror volt.
2013. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Már szerencsére nem lakom anyámmal, miatta költöztem össze a párommal akitől van egy kislányom is. Párom anyja pár éve meghalt rákban.
2013. okt. 3. 11:25
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Akkor biztos ezért fáj neki annyira ezt hallani. Ettől függetlenül ő is megérthetné az álláspontodat. Az én férjem is utálja az anyját, aki terrorizálta 20 éven keresztül, és ha valami csúnyát mond rá... hát, nem lepődöm meg. A párod ismeri az anyádat személyesen? Mi a véleménye róla egyébként? Lehet, hogy őt úgy nevelték, hogy minden szülő feddhetetlen tekintély kell, hogy legyen, akit MUSZÁJ tisztelni.

Ha egyébként nincsen gond köztetek, akkor egyszerűen ne beszélj anyáddal többet és kész.

2013. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ő jóban volt az anyukájával, ezért fura neki, hogy te nem és hogy így beszélsz vele. Vagy egyszerűen csak zavarja, ha valaki csúnyán beszél.

Szerintem ha ennyire rosszban van anyukáddal és nem lehet megoldani a problémát, akkor beszéljetek kevesebbszer egymással, hogy ne legyen lehetőség veszekedni. Vagy ha gond van, akkor normálisan kezeljétek.

2013. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!