Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye szerintetek se normális?...

Ugye szerintetek se normális? Anyós nászajándékba páromnak és magának gyűrűt csináltatott az összetartozásuk jelképéül.

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja volt az esküvőnk,békesség kedvéért család ott volt,de semmi felhajtás,csak egy kis temet béreltünk,hogy legyen hol beszélgetni 1-2 órát.Kaptunk ajándékokat is,ott ki is bontottuk,kérték.

Anyós ajándékán leesett az állunk,egy gyűrű volt páromnak,kérdeztük,hogy mégis miért,vagy hogy,erre mutatja a sajátját,hogy magának is csináltatott,benne gravirozás,legyen ez a jelképe annak,hogy tőle soha senki nem veheti el a fiát.

Párom dühében visszaadta anyósnak azzal,hogy keresen magának férjet,ne őt próbálja magához láncolni,és megmondta,hogy költözünk (addig nem mondtuk,ne az esküvő előtt kelljen amiatt is hallgatni,hogy már nem 20percre leszünk)


2013. aug. 21. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
:D Szuper. Jo fej a parod, anyos meg kicsit beteg :)
2013. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

nem, persze, hogy nem normális :D

A kérdésedre válaszoltam, férjed jól mondta, ne akarja magához láncolni. Már van egy gyűrűje, és nem anyukának ujjára húzta. Az ilyen anyósoktól kikészülök, nekem is hasonló, minden szarért páromat küldi, örökösen telefonál, mint akinek nincs férje. Betegesek az ilyen anyukák, pátyolgatják a gyereküket 30 éves korukba is. Többi rokon is jót röhögött esküvőn?:D

2013. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem mondanám, hogy nem normális az anyós, de biztos fura nő lehet. Amíg a párod helyén kezeli a dolgokat szerintem nincs gond.
2013. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az én rokonaim szörnyülködtek,párom rokonai vagy nevettek,vagy azt beszélték,mennyire szánalmas.


Én meglepődtem,párom nem igazán anyuci kisfia,3 éve élünk együtt,igaz hetente egyszer látogatjuk anyóst,de nem tűnt fel,hogy ennyire ragaszkodna a fiához,bár párom ügyesen tudatositja benne folyamatosan,hogy felnőtt.

2013. aug. 21. 09:41
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, dehogy normális! :O Nagyon gáz...
2013. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez a fajta mama szokta akarni kisajátítani az unokákat is. Erre jobb, ha felkészülsz előre :) A költözés valóban a legjobb megoldás. Amíg a férjed melletted áll, és nem anyuka kisfia, addig nincs gond.

Nekem a férjem húga volt hasonló. Elköltöztünk 700 km-re külföldre, pár hét után jött egy levél, amiben a sógornőm (velem egyidős) leírta a férjemnek, hogy mennyire gyűlöl engem, hogy elvettem őt tőle. Annyit tudtam csak reagálni, hogy: "ez beteg". Mikor haza mentünk látogatóba, és számon kértem, hogy mi a baja, a szemembe is mondta, hogy: "addig nem nyugszom, míg el nem váltok", és idegességében szinte remegett. Ami engem dühített, hogy az én férjem nem akart vele konfrontálódni, úgy tett, mintha semmi sem történt volna.

2013. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerencsére párom elég jól kezeli a dolgot.


Mióta tudja anyós,hogy költözünk,és nem a szomszédba,azóta nagybeteg,akit csak lát,panaszkodik,hogy őt a halálos ágyán hagyjuk itt.

Párom jófej,nehezen álltam meg,hogy ne nevessek,amikor megmondta az anyjának,hogy ugyan mutasson már egy papirt is arról,hogy bármi betegsége van,de ha orvoshoz is megy,a pszihológussal kezdjen.

2013. aug. 21. 10:05
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

Párod nagyon jól kezeli :)


A sztori meg vicces, komolyan vígjátékba illő, nem komplett az anyja evvel az ajándékkal :D

2013. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem normális. De az sem, hogy önelégülten témát nyitsz róla, jelezve ezzel a külvilág felé a nemlétező győzelmed egy másik ember birtoklása felett, és másokkal együtt röhögsz egy szerencsétlen emberen.
2013. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Vannak ilyenek, velem a párom barátja közölte, hogy "Ha ne adj' Isten te már nem leszel neki, én még akkor is itt leszek!"

Kb. ennyire kedves húzás volt a kedves anyóstól ez a gyűrűs megoldás. Viszont a fia nagyon jól reagált!

2013. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!