Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi köze a páromnak ahoz, hogy...

Mi köze a páromnak ahoz, hogy én hogy beszélek anyámmal?

Figyelt kérdés

Utálom az anyámat, amíg vele laktam minden pénzemet elvette, semmit sem tudtam magamnak venni.


Ma csúnyán összevesztem vele mire a párom nekem állt, hogy merek anyámmal így beszélni és ha mégegyszer meghallja akkor szájbavág. Ő ebbe miért szól bele?


2013. okt. 3. 11:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
van=vagy :)
2013. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%

Ő elveszítette az anyukáját és természetes,hogy fáj neki amiért te semmibe veszed és így beszélsz a sajátoddal.Gondolom ő sok mindent megadna azért,hogy újra lássa,beszéljen vele stb te meg nem becsülöd azt meg,hogy neked van.

Csak próbálj kicsit együtt érző lenni és talán sejteni fogod mit is érezhet ő.

2013. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
Talán mert anyaként lehetne annyi eszed, hogy az anyád mit tett érted. Én a helyedben nem reklámoznám, mekkora bunkó vagyok.
2013. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Párom kicsi gyerekkorától ismeri anyámat. "Anyósomat" folyton megalázta a párom apja, ütötte-verte, nőket vitt haza stb. Szerintem párom azért ilyen.
2013. okt. 3. 11:37
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám a páromat több mit 10 év után sem fogadta el ... volt idő ,mikor nagyon megromlott a viszonyunk . A párommal nekünk is született egy kislányunk ,anyuval a viszony illetve a párom és anyu között a viszony a mai napig nem rendeződött .A páromat anyukája 2 évesen elhagyta ,apukája ,nagyszülei meghaltak .Szóval olyan a viszony anyuval amilyen , a párom a történtek ellenére védi anyut ... mert nekem legalább van anyám ,még ha nem a legtökéletesebb akkor is .
2013. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Hm .. akkor itt most mi is a kérdés?


;-)

2013. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jogom van úgy beszélni anyámmal ahogy mert amit velem csinált az yzörnyű, és ebbe nem szólhat bele még a párom sem.
2013. okt. 3. 11:48
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Akkor tedd azt,te tudod mit csinálsz ... de a párodra ne haragudj ,biztos nem akart rosszat ! :-)
2013. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%

Ha a párod előtt beszélsz az anyáddal, moderáld magad. Tudod, neki fájdalmat okoz, hogy ő már nem beszélhet a saját anyjával. Sehogy sem.

Nekem is meghaltak a szüleim. És én imádom páromban, hogy szépen bánik az édesanyjával. És nem tudnám elviselni, ha megalázó, bántó hangnemben beszélne vele. Teljesen mindegy, hogy megérdemli vagy nem. Akkor inkább ne is beszéljen vele.

2013. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ha anyám eljön hozzánk mindig pénzt kér mert ha nem fizeti be a villanyszámlát akkor kikapcsolják stb. Nekünk nincs pénzünk az ő hülyeségeire és persze, hogy elszakad nálam a cérna. Ti ilyen esetben, hogy reagálnátok?
2013. okt. 3. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!