Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tizenhárom éves lányom a...

Tizenhárom éves lányom a barátnőjénél szeretne aludni és holnap onnan menne iskolába. Én megengedtem neki de az apja nem, és mivel az utolsó szó mindig az övé ezért a lányunk az én fülemet rágja; hogy győzzem meg az apját. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
31%

kamu

egy felnőtt nő le tudja írni helyesen azt, hogy szexszel

2013. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező (#28), nagy hibát követtél el ezzel - a szex jó ötlet, de azzal nem zsarolni kell a férfit ilyen helyzetben, hanem érdekeltté tenni abban, hogy sürgősen ketten akarjon maradni Veled... biztos tudnál olyant kitalálni, hogy a párod maga szervezze a lány barátnő-akcióját...:)))
2013. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
17%
Ez a te bajod. Minek hagytad magad egy hülye pasinak befolyásolni? Neked jó másodiknak lenni a sorban?
2013. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
76%

Én 13 évesen alhattam barátnőknél, ha ugyanúgy kész a lecke, stb.

Gondolom ismeritek a barátnő szüleit is, délután átviszitek a gyereket, beszélgettek, aztán otthagyjátok. Nálunk így volt és nem volt semmi gond. Másnap a suliból viszitek haza és kész.

2013. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
75%
#34, már bocsi, de miért kellene átVINNI a gyereket, másnap meg hazaVINNI az iskolából? Más településen van a barátnő, meg az iskola? Nekem 13 évesen igen ciki lett volna, ha bárhova is a szüleim hoznak-visznek, volt 2 pici (akkora, mint most:)) lábam is, meg diákbérletem is...
2013. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk az ilyen nagyobb kérdésekben már most az a válasz, hogy megbeszélem apával és fordítva, ha tőle kér valami nagyobbat a lányunk, (mert még csak 6 éves lesz), akkor megbeszéljük és csak akkor mondjuk meg neki, ha eldöntöttük (teszem azt szülinapi buli, vagy nagyobb ajándék stb. most még :))

Viszont ez a válasz, hogy azért az övé az utolsó szó, mert ő az úr a háznál, ez nagyon maradi és régimódi felfogás. Szerintem.

Egyébként, ha ismeritek a barátnő szüleit, és tudjátok milyenek, akkor miért ne lehetne átengedni. De ha nem hétköznap hétvégén simán. :)

2013. okt. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
25%
35: ha este akar átmenni, mondjuk miután megírta a házit, jobb vinni szerintem. 22 éves vagyok, de ha késő este kell valahova mennem vagy jönnöm haza, a mai napon inkább értem jönnek kocsival! Biztonságosabb és gyorsabb.
2013. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
25%
ő az úr a háznál.. gyenge jellem lehetsz, akinek egy férfi parancsol.. istenem, az ilyen nők annyira gázak.
2013. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
0%

Nyugodtan engedd el !

De úgy búcsúzz el tőle hogy lehet akkor látod utoljára élve. 13 éves kislámy... Az utca televen pedofilokkal, drogosokkal, stb. Lehet elrabolják, megerőszakolják, bedrogozzák stb. De ezek csak a lehetőségek... Lehet semmi baj sem lenne. De gondolj bele : És ha mégis...? Csak 13. Nincs még semmiről lemaradva. Majd aludhat még 17-18 éves korában is mindenfelé.

2013. dec. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
71%

#39 "Az utca televen pedofilokkal, drogosokkal, stb" - hogyne... ha épp az AXN krimihétfőjét nézed, ez kétségtelenül így van... a való világban meg úgy, hogy a a gyerekek elleni bűncselekmények 41%-át az apa, 39%-át az anya, és 20%-át más ember követi el, de abból a 20%-ból is 15% kb a közelebbi-távolabbi rokonság, iskolai környezet, stb... az utca emberére marad a 4-5%-nyi elenyésző kisebbség.

A másik az, hogy szerinted egy ilyen szemlélettel később a túlféltő szülő hogy számol el a gyerekének???

2013. dec. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!