Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tizenhárom éves lányom a...

Tizenhárom éves lányom a barátnőjénél szeretne aludni és holnap onnan menne iskolába. Én megengedtem neki de az apja nem, és mivel az utolsó szó mindig az övé ezért a lányunk az én fülemet rágja; hogy győzzem meg az apját. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
86%

Beszéld meg a pároddal, hogy hétvégén aludhasson ott. Vagy a barátnő nálatok. Ilyenkor már én sem engedném ki az utcára.

Legközelebb beszéld meg előbb vele is mielőtt választ adsz a lányodnak.

2013. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
45%
Én csak péntek vagy szombat este engedném, és csak úgy, ha felhívom a barátnő anyját, hogy mi lesz a program (nem mehetnek bulizni, éjszaka kódorogni stb.).
2013. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
95%
Legközelebb ne legyen az, hogy te megengedsz valamit, utána meg apa lefújja. Ha a férjed nincs otthon, mondd meg a lányodnak, hogy majd megbeszéled apával, ha hazajön. Beszéljétek meg, és utána közöljétek vele az egyöntetű hírt. Így látni fogja, hogy nincs kiskapu, nincs "gyengébb láncszem", mert te most az vagy. Valamint határozottan és kategorikusan jelentsd ki neki, hogy ma nem mehet sehová, ez van, törődjön bele, kár nyafognia.
2013. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki mellébeszél!


Pontosan lehet tudni, hogy ha egy kiskorú éves lány a "barátnőjénél akar aludni",

akkor fiú van a dologban!!


Kérdező!

Szeretnél már nagymama lenni??

2013. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
(- éves)
2013. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%
13 éves gyeremek hétköznap aludjon otthon. Péntek,szombat lehet barátnőzni,pizsibulizni...,de akkor sem az utcán lenni. Igaza van az apukájának. Mellesleg,ha hétköznap aludna ott,akkor ott nem lenne alvás csak vihorászás egész éjjel,és másnap fáradtan menne iskolàba. 15/L /bocsánat a helyesírásért,telefonròl voltam/
2013. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%

Mért kell ezt ennyire túldramatizálni? Én is aludtam ott HÉTKÖZNAP a barátnőimnél, ők is nálunk, úgy, hogy reggel együtt mentünk iskolába, és mégsem voltunk másnap hullák... Fiúzni meg pláne nem mentünk 13 évesen.

Viszont most már tényleg késő van ehhez, kérdező, én inkább megbeszélném a holnap aludjon ott, majd együtt beszélnénk a barátnő szüleivel, így még sötétedés előtt át tud menni. Mivel nem mindennapos, néha lehet kicsit engedékenyebbnek lenni....

2013. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Olyan szépen kért a lányom, hogy győzzem meg az apját, hogy még szexel is megzsaroltam de semmi változás.
2013. okt. 8. 21:12
 29/42 anonim ***** válasza:
30%
Én nem engedném. Suli időben hétköznap nem alszik senki a másiknál (ha csak nincs valami egetrengető probléma). Azért gondolj bele a másik család helyzetébe is...szerintem hétköznap senki nem kiváncsi egy plusz gyerekre, mikor amúgy is mindenki rohan..
2013. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
80%
Az már rég rossz kérdező ha a szex nem kettőtök örömére van. Zsarolni mintha valami k..va lennél az életébe már bocs.
2013. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!