Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tizenhárom éves lányom a...

Tizenhárom éves lányom a barátnőjénél szeretne aludni és holnap onnan menne iskolába. Én megengedtem neki de az apja nem, és mivel az utolsó szó mindig az övé ezért a lányunk az én fülemet rágja; hogy győzzem meg az apját. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 20:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy 13 éves gyereknek hétköznap otthon a helye.
2013. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
16%
Ha a férjed azt mondta, hogy nem, akkor nem. Ha rágja a lányod a füled, megmondhatod neki, hogy mivel a végső szó az apjáé, ezért ti ketten együtt nem engeditek el.
2013. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Plaga ***** válasza:
43%
Ilyenkor már ki ne menjen az utcára, nagyon sok este a cigány jósnő, még a végén megmondják neki a jövőt.
2013. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mielőtt válaszoltok a lányotok kérésére, meg kellett volna beszélned a férjeddel. Így mindketten ugyanazt mondanátok, és nem kerülnél ilyen helyzetbe. Tudom, most már késő, de talán legközelebb...

Egyébként most már nincs jó megoldás. A meggyőzés sem az, és az sem, hogy a lányod azt látja, hogy az apja szava többet ér a tiédnél.

2013. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
57%
miért az apjáé a végszó? ugyanolyan szülője vagy, nehogy már a férjed döntsön.
2013. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
69%

hát kérd meg a férjed, hogy gondolja át!

talán belemegy!

2013. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
9%

Amúgy igen!! Erős nő vagy, a mai kegyetlen világban!

ugyan olyan szinten állsz mint a férjed!

férfi és nő egyenlő! xD

#feminimpower

2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Plaga ***** válasza:
29%
A nők ösztönösek, a férfiak inkább hideg fejjel gondolkoznak. Nem azért tiltja az apja, mert nem akarja, hogy a lánya jól érezze magát, hanem mert félti. És okkal!
2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
15%
Igaza van az apjának: végigvihogják az éjszakát és holnap nem tudnak tanulni.
2013. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Plaga ***** válasza:
48%
Ezt az egyenlőséget magyarázd már el öt részeg kisebbséginek az utcán este, amikor senki sem hallja a sikolyodat.
2013. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!