Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan nem vezethetem a...

Komolyan nem vezethetem a saját autómat? Akkor minek kellett megvenni?

Figyelt kérdés

Nemrég lett meg a jogsim és kaptam egy vadonatúj autót apától(anyáék elváltak).Nagyon szeretem,mert ilyen tényleg nincs sok mindenkinek a környezetemben és imádom vezetni is.

De anya alig engedi,hogy vezessem.Annyit kiharcoltam,hogy járhassak vele suliba meg a városba vezethessem,de amúgy sehova nem mehetek vele.Vagyis nem tiltja meg,de folyton hívogat vagy kifogásokat talál ki,hogy miért ne menjek.

Nem tudom,hogy azért van-e ez,mert apa vette a kocsit (utálják egymást) vagy miért...

Apa erőltette,hogy ő akarja megvenni és olyat szeretne,ami tényleg jó és megbízható.Találtam egy ilyet,anya kiakadt,hogy minek kellett ekkora kocsi és úgyis csak összetöröm hónapokon belül.

Már kérdeztem,hogy miért csinálja ezt,de közölte,hogy nem tudja,hogy miről beszélek és elterelte a témát.


Mit próbáljak meg,hogy ne csinálja ezt?

Beszéljek vele vagy egyszerűen csak ne figyeljek rá?


Köszönöm a segítségeteket!


2013. okt. 1. 17:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
Apáddal legyél inkább...
2016. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!