Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. S! Hogy mondjam majd el...

S. O. S! Hogy mondjam majd el nekik, hogy el akarok menni ki akarok költözni?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam itt boldognak sem otthon sem máshol..elszeretnék költözni ,de hogy mondjam el nekik? Az anyunak régebben is elkezdten mondanni ,hogy el szeretnék költözni erre ő elkezdett könyörögni ,hogy ne menjek el ki lesz neki-e stb... De én nagyon el szeretnék menni..Hogy őszinte legyek kiskoroban és tinikoromban is nagyon sokat bántalmaztak.Gyakorlatilag nem volt tinikorom a suliban nem voltak barátaim mert nem hetettem velük ki nem jöhettek át hozzám és ezért kiközösítettek...sírva mentem suliba..otthon is csak mindíg én voltam a rossz mindíg csak kiabáltak stb...nem is életem semmit 18éves létemre nem voltam egy discoban sem vgy egy pizsi partyn sem voltak nem engedtek sehova ezt a 18 élet évemet is csak ezek a falak között éltem le...Kezdek meg őrülni úgy érzem..Barátom sem volt még se semmim.Mit tegyek? Hogy jelentsem be ,hgy el szeretnék költözni új életet élni?Nem fognak neki örülni kinézem azt is ,hogy akaratom ellenére itt tartannak és nem engednek el! Mi legyen?

2013. szept. 15. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkád van? Mert ha igen, akkor kezdj el félretenni, hogy ha úgy adódik, menni tudj azonnal! Ha nincs még, akkor keress, akár diákmunkát a suli mellett.


A pénzt mindig bankszámlán tartsd, ne kérj róla postai bankszámlakivonatot se, hogy ne is tudják meg véletlenül se, hogy mennyi pénz van rajta. Így rajtad múlik, mennyit vallasz be nekik. A pénz nagy részét mindig tartsd lekötve, egyrészt jobban kamatozik, másrészt nem lehet bankkártyával kivenni vagy levásárolni. Ha elég stabil az állásod és van annyi bevételed, hogy eltartsd magad, valamint félre tudtál tenni 2-3 havi kaucióra elegendő pénzt, akkor kezdj csak a költözésen gondolkozni. Ha nagy bátran nekivágsz a semminek, egykettőre hajléktalan lehetsz, onnan meg nagyon nehéz visszajönni. :(

2013. szept. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Munkám még nincs ,de félre tett pénzem van már nem tudom ,hogy hány éves koromtol erre sporolok
2013. szept. 15. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű: keress albérletet, intézz el mindent, majd költözz el. Előre szólj egy közeli barátnak, hogy mikor jelented be, így mehet hozzátok elvinni a cuccokat segíteni, idegenek előtt talán nem balhéznak a szüleid. Ha meg mégis, lesz, aki rendőrt hívjon, így elkerülhető, hogy bezárjanak vagy ilyesmi.
2013. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!