Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen "anya" az ilyen?...

Milyen "anya" az ilyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Anyámmal nem valami jó a kapcsolatom, 21 vagyok, de még vele élek. Itt él tesóm is meg a pasija, mármint anyámé. A helyzet az, hogy mivel tesóm után még kapja a családit meg a gyerektartás (összesen kb 30.000ft) az ő ****e ki van nyalva, míg én adhatom neki a pénzt de még a kaját is vegyem meg magamnak az óriási keresetemből. Jó ez még nem is lenne olyan nagy gond, de volt például olyan húzása, hogy áthívtam a barátnőmet, akit ismeretlenül is elmondott minden k****nak (jó lehetett a megérzése, mint kiderült tényleg az) meg hogy ide nem jön nekem senkim se, mert nekem biztos csak olyan ismerőseim vannak, akik majd jól ellopkodják az ő holmijait.

Úgy alakult hogy most lehet lenne egy új barátnőm, de áthívni sem merem, mert egyből húzná a száját (jobbik esetben) ő is meg a f***k*lap pasija, akivel mellesleg annyira bírjuk egymást, hogy évek alatt nem beszéltünk kb 10 mondatot sem egymással, aztán ha elment a csaj hallgathatnám a h*ly*séget meg a "költözz el innen" dumákat. Nekem már tényleg nem lehet senkim? Hugom meg mindenféle kérdés nélkül hozhat fel ide azt akit csak akar. A hab a tortán hogy az ajtómra 4 év alatt nem voltak képesek egy rohadt zárat föltenni, így az mászkál ide aki akar, míg tesóm még a szobáját is bezárja állandóan.

Most hogy nyaralgatni voltak a nagyságosak nagymamám (az egyetlen aki talán jófej velem) följött ide és mondta hogy be kell zárnia anyám szobájának az ajtaját mert attól fél, mármint anyám, hogy el fognak tünedezni a dolgai. Úgy csinál mintha csináltam volna már ilyet, pedig nem, meg mintha valami utolsó nem tudom én mi lennék.

A múlt héten meg találkoztam valami munkatársával aki fölismert engem, nem értem hogyan. Ő mondta hogy tudja, hogy az én kajás polcom a hűtőben mindig üres, hát ez igaz is mondtam meg mondtam, valahogy szóba került, hogy anyám utál engem, de ő erre azt mondta hogy dehogy utál. Na akkor mi ez ha nem az? Nem értem hogy lehet egy szülő ilyen utolsó sz*métláda.


2013. aug. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál már leülni (négyszemközt) beszélni vele erről?

Valamit csak lehet tenni.


Ha nem megy, akkor jobban jársz, ha megpróbálsz valakit találni (akár ismerettségi körödben, akár a neten), akivel közösen kivehetnétek albérletet, biztosan jobban járnál vele, legalább nyugodtabb lehetne az életed. (Persze a keresetedből nem tudom,hogy megengedhetnéd e magadnak, csak egy ötlet volt)

2013. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is a koltozest javaslom, megerdemled a nyugodt eletet, sajos ez nem normalis amiket irsz!
2013. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Egy önállótlan, nyámnyila kis hisztis undormány vagy. Meddig kell még anyádnak eltartania? Van kereseted, miért tőle várod el, hogy a saját pénzéből tartson el? Mostanában egyre több az ilyen élősködő.
2013. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te meg egy köcsög f***sz*p* vagy "kedves" utolsó de előttem nem mernéd mondani mert bele dugnám azt nagyképű önálló p*fád a s*gg*dbe.
2013. aug. 29. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, még van ilyen ! :( Az enyém is hasonló, bár még jobb egy fokkal.

De, miért nem próbálsz fogni magadnak egy anyagilag jól szituált férfit és lépsz le vele? Hidd el, jobb lenne ! Vagy elköltözöl egy olyan albérletbe ahol vagy valakivel és még meg is oszlik a pénz. Ne maradj ilyen környezetben mert kikészít. Anyád viselkedése pedig szégyenletes, én nem méltatnék rá egy szót sem a helyedben !

Ha nem vagy kiskorú, és ahogy olvasom már nem vagy, próbáld meg a költözést, nézelődj a neten eshetőségek után, mert bele fogsz őrülni. Inkább vállalj el több műszakot, d ez így nem jó, te is látod :(

2013. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól szituált férfit nem fogok, mert nem vagyok meleg:)

Amúgy a mai húzása az volt, hogy amikor haza jöttem a képembe vágta, hogy holnap hozzak neki parizert mert megettem az övét amíg őnagysága a pasijával és a hugommal Görögországban nyaralgatott. Persze pénzt azt nem hagytak itthon kajára meg semmire, de ők verték a nyálukat kint most meg egy 500 ftos sz*rra, de veszek neki és remélem a torkán akad.

2013. szept. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!