Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Sdan kérdése:

Nektek milyen a kapcsolatotok az anyátokkal? 15/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
(*anyukátokkal-t akartam írnixd)
2013. aug. 28. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Imádom anyut, őt szeretem legjobban, de nem beszélünk meg azért mindent egymással, lehetne jobb, sajnos mostanában nagyon keveset van itthon.
2013. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem jó, sohasem tudtam neki az érzéseimről beszélni. Mivel nem túl szoros a kapcsolatunk ezért az utóbbi években alig enged valahova el hogy többet legyünk együtt, de hiába tart mindig otthon még távolabb kerültünk egymástól. Sokat kiabál velem, meg mostanában elvárja hogy én vezessem a háztartást helyette. Én főzök, takarítok vasalok, mosok, mosogatok és füvet nyírok. Ez nagyon nehéz főleg sulibidőben mert jól tanulok (4,8) 3 nyelvet tanulok (németből hamarosan nyelvvizsga) és rendszeresen edzek. 15L

Szeretem hiszen az anyukám, de mégsem ő a legfontosabb az életemben.

2013. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt vele jó kapcsolatom, ennek több oka is van. Tiniként elég komolyan lázadtam a világmindenség ellen, ennek legfőképp a családi hátterem volt az oka. Ma már nem lakok otthon, lassan lesz saját családom, úgyhogy már közel sem zavar annyira a dolog, mint gyerekként, próbálok minél kevesebbet találkozni vele. Csak apukámat sajnálom, mert mindennek ő issza meg a levét. 26N
2013. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan, semmilyen.

Nem beszélünk meg semmit, csak egy házban élünk. Ő rontotta el, mert nem is akart a bizalmamba férkőzni.

Ettől függetlenül szeretem, de nem ő a legelső személy az életemben.

2013. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó. A lehető legjobb. Pici korom óta felnőttként viselkedett velem, mindig megosztotta velem az érzéseit és , hogy mi történik stb. Apa alkoholista, 11éves voltam amikor elváltak. Anyának köszönhetően akkor is éretten kezeltem a helyzetet és előtte is mikor apum balhézott mindig én csillapítottam a kedélyeket. A szex az ő és az én pasiügyeim is olyan dolgok amikről nyíltan beszélünk bármikor. A legjobb barátnők vagyunk. Már 20éves vagyok , de sokkal érettebbnek is látnak és érzem is magam a koromnál. Ha egyszer úgy adódik én is ilyen anya szeretnék lenni.
2013. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!