Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál a családom? Mit...

Miért utál a családom? Mit tettem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, az egész családom utál, az apám akármit teszek vagy mondok, minden kis szarság miatt ordibál velem és azzal fenyeget, hogy nekem jön és amúgy nem egyszer volt már, hogy szintén ilyen tök kis dolgok miatt felpofozott meg csapkodott..de ilyen nagyon kis apróságok, hogy pl. a fóliát nem tudtam úgy eltépni, hogy teljesen egyenes legyen a széle és emiatt ordibált velem, aztán meg akarta mutatni, hogy hogy tépjem el és megint kiabált velem, hogy menjek már közelebb, én meg azt mondtam, hogy innen is látom és erre azt üvöltözte, hogy ne merészeljek neki ellentmondani, mert mindjárt szétveri a fejemet..Szóval ilyenek miatt.

Aztán ott van az anyám és a nővérem, mindketten kétszínű, undorító emberek, anyám néha, amikor ott van velem, nyalizik meg úgy csinál, mintha kedvelne, de amikor nem vagyok ott, kibeszél a hátam mögött, elhord mindennek..A nővérem is ugyanezt csinálja, ráadásul ő a kiskedvenc és állandóan hazudozik rólam, hogy én egész nap semmit nem csinálok, meg minden, pedig amíg ők dolgoznak, én takarítok meg pakolgatok, hogy nehogy amiatt is szét legyen verve a fejem, mert nem pakoltam el, szóval nővérem ennek ellenére is azt mondja nekik állandóan, hogy én egész nap semmit nem csinálok, és mindig neki hisznek és emiatt is mindig veszekednek velem.

Utálok itt lenni, de sehová nem mehetek el, mert nincs egy rokonunk se, aki a városban lakna, nem élnek már a nagyszüleim sem..

Mit tehetnék még?

16L


2013. aug. 15. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, már értem. De amúgy durva, nem is gondoltam volna, csak mert egy csomó embertől hallottam már, hogy ha rossz a gyerek, ők is felpofozzák néha, szóval így azt gondoltam, ez a természetes.
2013. aug. 17. 13:40
 12/13 anonim válasza:

Nem normális,ha egy gyereket bántanak ,főleg ilyen dolgok miatt.

Furcsa,hogy ilyen apróságok után kapod ,egyáltalán már az is,hogy kapsz.

Lehet,hogy stresszesek és rajtad töltik ki a gondjaikat,(ez sem normális!) vagy alapból ilyen agresszivak és türelmetlenek..


Szerintem előszőr próbálj velük éretten beszélni és normálisan, mondd meg nekik előre,hogy ne legyen idegesek,de szeretnél valamit mondani,ami bánt és ha fontos vagy nekik meghallgatnak és változtatnak rajta. Ugyan ezt vissza kérdezheted tőlük,hogy őket mi zavarja.


Ha ez nem sikerül (mert normális esetben ez sikerülni szokott), akkor fordulj valakihez,mert ez nem fog jót tenni a felnőttkori énednek, a viselkedésednek.

2014. jún. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Azia! Mi lett veled azóta? Sajnos én is ebben élek és én is azt hittem, hogy el kell ezt viselned, mert a szüleid...


Napo szinten hallgatom minden hülyeség miatt, hogy agyonverlek, szájonverlek, megöllek, kitekerem a nyakad, úgy összeverlek, hogy a mentő visz el. Volt, hogy ököllel csak verte az egész arcomat, hogy az egész szobaytiszta vér volt...

Vagy, mert ő telefonált és ki mertem menni wc-re és behallatszódott, hogy csukódott az jató, úgy hátb.vert,hogy két napig nem tudtam felkellni. Vagy nem tudom mi miatt, hpgy fel kelltem betétrt cserélni és szerinte nem alszom, hogy ne kelljen iskolába menni, úgy megvert, hogy eltörött az orrom. Vagy a 120 kilójával egy megpofozott, hogy nem hallottam a fülemre, kiszakadt a dobhártyám és műteni kellett. De ilyenek miatt, hogy leesett egy tányér teljesen véletelen. Vérben forogtak a szemei és meg akartnöpni, anyám fogta le... Utána természetesen én vagyok a hibás, meg nem szól hozzám. Ha begőzöl, meg is teszi, hogy egyszer megöl...


Neked, hogy sikerült lelépned? Teljesen ugyanabben a helyzetben vagyok... Anyám a szemebe jópofizik, meg így kislányom, meg úgy kislányom. Aztán semmit ne tesz, meg néha meghallom, hogy mikert hord össze Apucival a hátam mögött...


A tesóm meg egy kis k...csög f...sz. Állandóan turkál a cuccaim között, meg lop, hogy mehessen árulkodni, mert hát ő a kiskedvenc, mert fiú. Én soha még egy négyest sem hozhattam haz, neki jó volt a kettes...

2019. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!