Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tonkretesz a csaladom?! Vagy...

Tonkretesz a csaladom?! Vagy csak a melegtol erzem magam igy es majd elmulik?

Figyelt kérdés
Fhu, hat azt se tudom hol kezdjem, de nagyon meg vagyok ijedve, hogy valami komoly bajom van. Az egesz akkor kezdodott mikor elkezdodott a nyari szunet. Az eleje teljesen elmenydus volt, mentem mindenfele jol ereztem magam, de aztan kezdtem ellustulni. (egyre tobbet voltam itthon es egyre tobbet aludtam). Ha menni akartam valahova alig volt energiam. De ha ott voltam es jol ereztem magam akkor visszajott es tok jol erzetem magam. Most ott tartok, hogy lefekszek valamikor ejfelkor, felkelek delbe aztan kimegyek egy kicsit az udvarra, de unatkozok igy bejovok leulok a gep/a tv ele es itt erzem jol magam egesz nap. A szuleimnek viszont ez nem tetszik es folyamatosan veszekednek velem, mindenbe belekotnek es ez kikeszit. Neha tok jelentektelen dolgokert orditjak le a fejem (pl. Hogy ottfelejtettem a felsom a furdoszobaba vagy ilyenek) pedig nem fordul elo gyakran. Meg minden nap a fejemhez vagjak, hogy nem normalis ahogy elek. Mar valaszolni se szoktam csak mosolygok es probalok nyugodt maradni, de valahol belul meg ideges leszek es neha legszivesebben a hajamat tepnem es orditanek. Neha meg elbogom magam. Mostanaban turelmetlen, nyugos vagyok. Hamar ideges leszek es nincs kedvem semmihez. A szuleim miatt van ez? Vagy esetleg a meleg is ratesz, hogy ilyen vagyok? Hogy valtoztassak?
2013. aug. 7. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden választ megadtál magadnak az írásod végén.
2013. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem is ugyanez volt, de én elmentem többször itthonról és a barátaimmal voltam, gépezni meg akkor amikor nincsenek itthon és ha ordibálnak hogy egész nap gépeztem mert be van kapcsolva a gép akkor azt mondom (és igazat is mondok) hogy tornáztam csak mivel videóban mutatják hogy mit kell ahhoz be is kell kapcsolni a gépet:) vagy pl: megbeszéltük haverokkal mikor megyünk strandra....ilyesmik..amúgy ha álmos vagy "reggel" azaz délben akkor igyál sokat mert lehet hogy kiszáradtál és ilyenkor mindenki lusta lesz:/ és igen a meleg is közrejátszik nálad is és a szüleidnél is
2013. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyj fel a tunyulással és nem csak alvásból meg számítógépezésből álljanak a napjaid, vegyél erőt magadon és tedd újra élménydússá a napjaidat, fiatalon még nem lehet a melegre fogni.
2013. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a meleg mindenkinek elszívja az energiáját, én is egész nap sz@rul vagyok, amióta ilyen 40 fokos meleg van, legszívesebben csak az ágyban feküdnék, főleg így délután felé. És este is hamarabb ki vagyok ütve, pedig egy bagoly vagyok. A szüleid meg nem lehetnek valami toleránsak. Én is csak akkor merem elengedni magam, amikor nincsenek itthon, nem is jövünk ki egymással, szóba se állunk. De valószínű, azért aggódhatnak, nehogy átforduljon a napirended nappaliból éjszakaiba. Bár az is elmond valamit, ha csak üvöltözéssel tudnak kommunikálni, egyszerűbb lenne elmagyarázni...
2013. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem!

Nem tetszik, akkor keress munkát és költözz el!

Mi lenne veled, ha a szüleid is ezt csinálnák minden áldott nap?

Eszedbe nem jutott, hogy csak kedvességből kitakaríts, megfőzz vagy valami hasonlót?

2013. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

14 evesen? Jol is neznenk ki:D

Amugy fozni meg nem igazan tudok csak egyszerubb kajakat, sutni szoktam meg takaritani is.

2013. aug. 7. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

A meleg kikészíti az embert. De tény, hogy neked is tenned kell azért, hogy értelmet adj a napjaidnak.

Van még majdnem egy egész hónap a nyárból, találj ki valami értelmes foglalatosságot. Például az tök jó lehet, hogy mondjuk megtanulsz főzni. Minden nap egy egyszerű recept, netes főzőoldalakról válassz olyat, ami könnyű, vagy anyukáddal, nagymamáddal, aki ráér, beszéljétek meg.


És a szüleiddel legyél türelmesebb. Nekik is 38 fok van, ők is pocsékul vannak, ingerlékenyebbek. Ráadásul egész nap dolgoznak. Érthető, ha gyakrabban kiabálnak.


Nekem ez az első végigdolgozott nyaram, és most például főbe tudnám lőni magam, ha lenne egy pisztolyom. Iszonyú kimerült vagyok, mert nem bírok este elaludni a meleg miatt, viszont reggel akkor is kelni kell. Így kb. 3 órákat alszom már egy hete, folyamatosan fáj a fejem és a gyomrom is, mert ipari mennyiségű kávéval lehet csak a munkát kibírni. Őszintén szólva ha lenne egy gyerekem, akiről tudom hogy pl. addig alszik, amíg akar, és nem kell dolgoznia, nem igazán tudnám tolerálni a nyűgösségét. Akkor sem, ha megértem hogy neki is melege van.

2013. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát fajin szüleid vannak meg kell hagyni -.- 42 fokos melegbe jut eszükge az életed? vagy elvárták volna hogy menj csavarogni h ne is lássanak otthon? egy cseppet se voltak rád tekintettel. én a helyedbe kinyirtam volna őket, szóba. merj kiállni magadért!
2013. aug. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!