Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utál a családom? Mit...

Miért utál a családom? Mit tettem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, az egész családom utál, az apám akármit teszek vagy mondok, minden kis szarság miatt ordibál velem és azzal fenyeget, hogy nekem jön és amúgy nem egyszer volt már, hogy szintén ilyen tök kis dolgok miatt felpofozott meg csapkodott..de ilyen nagyon kis apróságok, hogy pl. a fóliát nem tudtam úgy eltépni, hogy teljesen egyenes legyen a széle és emiatt ordibált velem, aztán meg akarta mutatni, hogy hogy tépjem el és megint kiabált velem, hogy menjek már közelebb, én meg azt mondtam, hogy innen is látom és erre azt üvöltözte, hogy ne merészeljek neki ellentmondani, mert mindjárt szétveri a fejemet..Szóval ilyenek miatt.

Aztán ott van az anyám és a nővérem, mindketten kétszínű, undorító emberek, anyám néha, amikor ott van velem, nyalizik meg úgy csinál, mintha kedvelne, de amikor nem vagyok ott, kibeszél a hátam mögött, elhord mindennek..A nővérem is ugyanezt csinálja, ráadásul ő a kiskedvenc és állandóan hazudozik rólam, hogy én egész nap semmit nem csinálok, meg minden, pedig amíg ők dolgoznak, én takarítok meg pakolgatok, hogy nehogy amiatt is szét legyen verve a fejem, mert nem pakoltam el, szóval nővérem ennek ellenére is azt mondja nekik állandóan, hogy én egész nap semmit nem csinálok, és mindig neki hisznek és emiatt is mindig veszekednek velem.

Utálok itt lenni, de sehová nem mehetek el, mert nincs egy rokonunk se, aki a városban lakna, nem élnek már a nagyszüleim sem..

Mit tehetnék még?

16L


2013. aug. 15. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelents be őket a családgondozónál, majd a fejükre koppintanak.
2013. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
25%
Basszus mekkora nyomorékok! Sajnállak, valószínűleg 25 eves korodra a) elnyomott kis katolikus leszel b) sorozatgyilkos leszel.
2013. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ha apukad bant,jelentsd fel! Lehet,hogy szereted meg minden,de muszaj!
2013. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez elég szomorú.

Írtad hogy nincs egy rokonod se aki a városban lakna.

Szerintem ne törődj vele hogy másik városban lakik,csak menj el valamelyik normális rokonodhoz.

Mondd el neki ugyanazt.És hogy a segítségére van szükséged.

Remélhetőleg elhiszi.

2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj valami családgondozónál jelentkezni, ott tanácsot kérni, vagy ilyesmi. talán valami koleszba felvesznek.

ez lelki terror, és ráadásul fizikai terror, amiben élsz.

2013. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat

de ez fizikai terror, hogy felpofoz, meg csapkod? azt hittem, csak az számít bántalmazásnak, ha tényleg komoly dolgokat csinál, pl. eszméletlenre veri a gyerekét vagy ilyesmi..

2013. aug. 16. 12:31
 7/13 A kérdező kommentje:
20:11 Jó tudni...
2013. aug. 16. 12:32
 8/13 Anarchista zsotyi válasza:
100%
ÚRISTEN! Ilyen család mellett már rég bedepiztem volna. Csodállak, hogy így bírod a gyűrődést.
2013. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Így nőttem fel, szóval már megszoktam :)
2013. aug. 16. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

a felpofozás az bántalmazásnak számít. akkor is, ha a szülő csinálja. félig felnőtt embert felpofozni. ráadásul nőt.

borzasztó.

2013. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!