Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyenek velem a szüleim?...

Lilith1994 kérdése:

Miért ilyenek velem a szüleim? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon viharos tinédzser korom volt. Szüleim akkor voltak egymással nagyon rosszban. El kellett költöznöm tőlük, de apukámmal tartottam a kapcsolatot, bár nehezemre esett mert elég rosszat kaptam. Igazság szerint apuval sosem volt jó a viszonyom. Anyukámmal azért nem tartottam a kapcsolatot, mert mentálisan nem volt jó állapotban és bele fáradtam, tönkre tett. 5 éven keresztül segítettem neki de ő mégis el akarta hagyni a világot. Nem tudtam vele mit kezdeni. Nekem két év az iskolából teljesen ki maradt szinte, mert hol haza kellett rohangálnom hozzá hol tanulnom kellett volna de anyám nem hagyott mert hogy minek tanulok úgy sem lesz belőlem senki... ez így ment sokáig... egy idő után már veszélyeztette az életemet, mert azt mondta hogy miattam van minden, és meg akart ölni. Nem tudtam miatta aludni, mert nem mertem. Elkezdtem lógni az iskolából és inni, gyógyszert szedni hogy ne legyek depressziós mert már addigra voltak kísérleteim is. Aztán meg ismerkedtem barátommal amikor azt hittem hogy már nem tudok lejjebb süllyedni. Megismerkedésünk után két héttel le költöztem hozzá, bár még nem is terveztük, de nem tudtam hova menni,anyám ki dobott... Muszáj volt le mennem hozzá. Oda költöztem. Nem bántuk meg azóta is együtt ez három és fél éve volt körülbelül. 2010 május 22.-én. tavaly el kellett költöznünk onnan apához addigra elváltak. minden tök jó volt, egy darabig. Barátomnak lett munkája. Kevés pénzből is bead. Én tanulok, még mindig. És még fogok is szóval nem tudok beadni, de igényeim sem nagyon vannak. Apám fogjuk rá hogy jól keres. na de mostanában mindenbe bele köt.


(nincsen mosógép mert mi takarékosan kézzel mosunk ez apu dilije. ) Erre megszólal büdös vagyok.(ez nem igaz)

Nincsen pénzem ruhára, és nem akarok kérni apámtól erre meg megszólal igénytelen vagyok. Ha veszek valamit akkor meg ronda. Ha eszek az a baj. Most meg dagadt vagyok szerinte nagyon. oké lenne mit leadni, de megy le magától is (ja és edzek is elég sokat)


Anyám most olyan mint egy prosti. Össze fekszik mindenkivel különböző dolgokért, pénzért leginkább. mindig veszekszik velem.... nem értem... szemébe mindig egy K**** vagyok.


Nem értem ezt az egészet. És kezdek ismét depressziós lenni és ezen már nem segít semmi.... nem értem


Nem tudok mindent el mondani mert ez nagyon hosszú lenne.


19/L



2013. aug. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Anyád tudja jól hogy ő porti s ezt rád próbálja kivetiteni. Ha rád mondja azt az illuziót kelti magában hogy ő kevésbé az.

Apád is saját magát próbálja ugy felértékelni hogy téged szid.

Ha a barátodnak tetszik az alakot az rendben van. (És is a duci nőket szeretem, imádom gyurni a husos feneküket.

Sajnos a szüleinket nem választhatjuk meg. Fáj de van hogy el kell határolodnunk tőlük.

2013. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel szüleid jelenleg "el vannak tévedve"Nem a helyes utat járják ezért ne várd el tőlük azt amit eddig sem tettek meg veled!Próbálj a barátoddal jól élni és ne kövesd el a szüleid hibáit!Ha tudtok költözzetek külön a szülőktől!És soha,soha ne forduljatok vissza!
2013. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
függetlenítened kellene magad az értékítéletüktől, még ha nehéz is.hogy miért ilyenek?valószínű csak, ilyen emberek.
2013. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuss, menekülj, költözz!
2013. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sajnos nem tudunk elköltözni.
2013. aug. 2. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egyenlőre.

de keressétek a lehetőségét, hogyan tudjátok megoldani hosszútávon.

rövidtávon ezt ki lehet bírni de hosszútávon nem egészséges.

2013. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az, bár igazából apám csak velem ilyen, barátomat úgy szereti mintha a fia lenne.
2013. aug. 2. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!