Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom ki apámat! Anyám is...

Nem bírom ki apámat! Anyám is alig bírja. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Apukám idős. Közte és anyukám közt több mint 10 év van. 25 éve hazások. Apám elmondhatatlanul önző, de ez nem az a fajta, amikor nem ad valakinek a kajájából, hanem amikor csak róla szól minden. Minden témának ő a vége. Ha valami rossz történik akkor ő a szegény megsértett. Ha valami rosszat csinál, mindig ő jön ki belőle jól, és mi vagyunk a 'rosszak'. Mostanság anyagi szempontból nagyon rosszul állunk. Apám nem képes semennyit sem beleadni a családikasszába. Holnap kéne engem orvoshoz vinni, és erre közölte, hogy neki nincs pénze erre. Több pénze van mint anyámnak. Bezzeg arra van pénze, hogy magának mindenféle sz@rt vegyen. Nagyon elegem van belőle, és szörnyen sajnálom anyukámat. Mit csinálhatnék?
2013. júl. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
korod? szüleid kora?
2013. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 13 vagyok.
2013. júl. 23. 19:29
 3/6 anonim válasza:
Az én apám is pont ilyen volt. Segíts anyukádnak, legalább ti bízzatok egymásban feltétel nélkül. Mi elköltöztünk apámtól amikor betelt a pohár... de erre nem mindenkinek van lehetősége... sok kitartást.
2013. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, anyukámmal jó a kapcsolatom, ott vagyok mellette mindig. Köszönöm!
2013. júl. 23. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Az édesapádról beszélsz, vagy anyukád második férjéről? A családi kassza az kiknek a pénzéből áll? És milyen orvosért kell fizetnetek, 13 évesen?
2013. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Edesapam. Abbol a penzbol amit anyukam megkeres. Magánrendelőbe visznek.
2013. júl. 23. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!