Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolják úgy az emberek...

Miért gondolják úgy az emberek, hogy aki nem keres százezreket az ne vállaljon gyereket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
31%

havi 5 kiló alatt, nem is csinálnék gyereket.

van kettő, és nagyon jó élete van, 14 évesen mindkettőnek meglesz a robogó jogsija, robogót fognak kapni, h a suliban igenis, ők legyenek azok, akikre irigykedjenek majd.

18 évesen meglesz mindkettőnek a jogsi, DE autót, csak akkor kapnak ha min 4es átlaggal érettségiznek, és gimnáziumban.

4,5 átlag felett, megbeszéltük az asszonnyal, nagyon fullos kocsit kap mindkettő.

ha sikerül nekik az egyetem, akkor kapnak egy egy saját lakást, h ne kollégiumban kelljen tanulniuk, és csakis a tanulásra fordítsák minden idejüket.

mindezek mellett, min évi kétszer 1-2 hetes családi nyaralás, vmi egzotikus országba.

nem voltam kis koromban vmi jómódú családból való, de azt tudtam h a gazdagokat mindig is irigyelték, csak vki bevallja, vki nem!

épp ezért lesz meg minden , a gyerekeknek amit felsoroltam.

zsebpénz pedig szintén tanulmányi átlaghoz lesz kötve.

ha 3,5 átlag alá süllyed a tanulmányi eredmény, akkor ő fog visszafizetni nekem, és elég kemény pénzeket, így fogja megtanulni, h a tanulás őérte van, szinte munkaként fogja fel, amiből később jól megélhet.

szóval nekem ennyi kell egy család felneveléséhez!

2013. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

segélyből meg minimálbérből én sem nevelnék gyereket

Nekem szívem szakadna meg,ha egy ilyen mondatot kéne mondanom a SAJÁT gyerekemnek,hogy "Drágám tedd vissza azt a joghurtot,most nincs rá pénzünk"

Vagy "Majd ha karácsony lesz,kapsz cipőt,most nem engedhetjük meg magunknak"

2013. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Te sem vagy komplett, hogy így gondolod, hogy nem baj, ha nélkülözik a gyerekem...
2013. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!