Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolják úgy az emberek...

Miért gondolják úgy az emberek, hogy aki nem keres százezreket az ne vállaljon gyereket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Na ez jó kérdés!
2013. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy százezret keressen.
2013. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon kevesen gondolják ezt.


De én is úgy gondolom, hogy azért egy minimum legyen meg: hol lakni, fűtés, víz, gyümölcs, ruha, gyógyszer stb. Ha korgó gyomorral fekszik le aludni a hideg szobában, nem nagyon vigasztalja hogy "szeretet van". Ezt sajnos tapasztalatból írom.

Inkább én éljek gyerek nélkül, mint egy gyerek nyomorban csak azért, hogy megtudjam milyen érzés anyának lenni.

2013. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Erre majd csak akkor fogsz rájönni, amikor a gyereknek mindenre nemet kell mondani, ahhoz, hogy eléldegéljetek egyik hónapról a másikra.
2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Nem százezreket kell keresni, csak annyit amennyivel biztos anyagi hátteret lehet biztosítani meg lehet spórolni. sokan úgy vállalnak gyereket, hogy magukat alig tudják eltartani meg konkrétan a pelenkát alig tudják megvenni. Ennek nincs értelme.
2013. júl. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Így van, EGY százezret azért kellene keresni:)

Amúgy sztem azt hiszik,h a baba nagyon sokba kerül, pedig az első durván 3 évet fillérekből meg lehet oldani,ha az ember nem akar mindenből vadiújat. Egy csomó termék termék kacat, de a legtöbb gyerekes szülőnek tényleg mindent el lehet adni.

Kicsi korban mi kell? egy kiságy, pelenka, törlőkendő és ha nincs tej, tápszer. De ez mind sztem kijön kb havi 20-25e fból, emellett rengeteg akció van, és nem csak gagyi, hanem akár márkás bababoltban meg drogériában is, csak kicsit keresgélni kell.

2013. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Inkább nélkülözzön a gyerekem minthogy egy elkényeztetett majom legyen.
2013. júl. 22. 16:48
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Elég komoly baj lehet veled, ha szerinted csak ez a két véglet van.


Egy viszont biztos: nem tapasztaltad meg milyen a nélkülözés, ha ezt kívánod a saját gyerekednek. Én az ellenségemnek sem kívánom.

2013. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez a két verzió van, hogy nélkülözik vagy el van kényeztetve.


Ne kapjon negyvenezer forintos cipőt, de ne is járjon lyukasban.

2013. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is nélkülöztem gyerekkoromban de éppen ezért nem nézem le sem a hajléktalanokat sem a cigányokat.
2013. júl. 22. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!