Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ősztől színészeti egyetemre...

Ősztől színészeti egyetemre fogok járni, de mindenki ellene van, mert azt gondolják, hogy a jövőben nem fog sokat érni. Hogyan magyarázhatom meg, hogy ezt szeretném csinálni?

Figyelt kérdés
19/F
2013. júl. 11. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Minden évben többszáz fiatal kerül ki a színművészetiről, és ugyanennyi egyéb színi tanodákból.


Ugyanakkor évente talán 4-5 az, aki ebből valóban befut.

A legtöbb színésznek több állása van, hogy meg tudjon élni.


Ha ezt akarod csinálni, tedd azt, de mellette legyen egy normális polgári foglalkozásod is.

2013. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már felvettek, akkor mit kell megmagyarázni?

A te választásod, ezt szeretnéd csinálni és kész.

2013. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem árt,ha több lábon állsz,van egy biztos jövedelmet,megélhetést garantáló jó szakmád.Emellett poersze színészkedhetsz hobbyból,vagy akár hivatásszerűen is,de erre ne alapozz,mert elég ingatag jövőt nyújt.
2013. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz a színészi élet. Annak való, akinek ez életforma.


De ha ez akarsz lenni, csináld ezt. Inkább, hogy még egy alkoholista gyárimunkás legyen. (Jó tudom van alkesz színész is.)

2013. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, mert így legalább nekem nem kell írnom egyet.

Hogy lehetne belőlem szinkronszínész, természetesen rendes munka mellett??

2013. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval ezzel akarsz foglalkozni... Értem.

No és miből akarsz megélni?

2013. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy volt osztálytársnőm, gyerekekkora óta ez volt a nagy álma. El is végezte, de már 2 éve semmit se ér vele. A legnagyobb realizálása eddig egy szerep volt a családi titkokban. Pedig ő még színész családból is származik, de így sem sikerült bekerüljön sehova.

Az is fontos szerintem, hogy milyen a külsőd. Egy szép lánynak(fiúnak) sokkal több esélye van.

2013. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy sem fogod tudni megmagyarázni. Féltenek, mert a színészet csak nagyon keveseknek nyújt stabil megélhetést.
2013. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!