Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy jobb apa legyek?

Mit tegyek hogy jobb apa legyek?

Figyelt kérdés
van egy 5 éves fiam és egy 2 éves lányom.rendesen dolgozok, nevelem őket ahogy kell de van egy nagy problémám. most 27 éves vagyok és 17 éves korom óta rendszeresen minden áldott hétvégi szombaton de csak is akkor semelyik màsik napon nem csakis minden szombaton berugok mint az atom.nem birom megálni.hangsúlyozom , hogy egyébként józan életet élek soha egy korty se csakis szombaton.de akkor reggeltől sajnos bealvásig.ilyenkor sok penz elmegy legalább 3-4 ezer forint és van úgy hogy másnap filmszakadás van, és iszonyú bűntudat és megbànas mert mindíg eltervezem hogy most nem és nem.it tegyek?mert arra is gondoltam hogy elmegyek egy csoportba ahol alkoholisták vannak,de nem merek.csak komoly válaszokat várok.
2013. júl. 16. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csináljatok programot szombatra a gyerekekkel, nem baj ha 4-5 ezer forintba is belekerül, annyit úgy is elinnál. Az lenne a legjobb, ha éjszakára is ott maradnátok valahol. Egyszerűen ki kell zökkentsd magad a szombati kényszerivásból.

Jó ötlet lenne valamilyen szakemberrel is beszélgetni erről.

Ne félj tőle, mert mindenkinek lehetnek problémái. Az én férjemnek is volt és elment egy pszichológushoz és segített rajta.

Lehet, hogy ezzel el akarsz nyomni valamit bagadban és az alkoholt választod segítségül.

De meg lehet oldani alkohol nélkül is, hidd el!

Sok sikert és kívánom, hogy sikerüljön letenned a poharat!

2013. júl. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a szép szavakat.erős akarok lenni. de olyan feszült vagyok mostanàba. hol tudok felvenni kapcsolatot olyan dokival aki nem kerül sokba és nem kell befeküdnöm mert én keresek most csak.
2013. júl. 16. 06:41
 3/5 anonim ***** válasza:
elég nagy a fiad elvihetnéd pecázni vagy csak meglátogatni a nagyszülőket. Vagy ha van a közelbe egy erdő sétáljatok egy nagyot.
2013. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a feszültség levezetésére a horgászás nagyon jó. 8 órát ülsz a parton nézed ahogy hullámzik a víz utána azt se fogod tudni hogy hol vagy. :)
2013. júl. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Agykontroll tanfolyam. Megéri a befektetett pénz és energia. (Van benne káros szenvedélyekről leszokás is akarat erő nélkül, mert ha jól látom az neked nincs)


Addig pedig jó ötlet amit előttem leírtak, csinálj programot szombatra a családdal.

2013. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!