Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 évesen elkényszeríthetnek...

17 évesen elkényszeríthetnek a szüleim egy olyan táborba, ahová nem akarok menni?

Figyelt kérdés

Egyrészt van joguk,hiszen náluk lakom,ők tartanak el,és még nem vagyok nagykorú.Másrészt viszont meg nem értem,hogy mi a csodának kell engem akaratom ellenére egy olyan táborba kényszeríteni,ahova semmi kedvem menni.Főleg úgy,hogy 40 000 Ft-ba kerül.Ha nem megyek,akkor én boldog leszek,ők meg spórolnak értelmesebb dolgokra.Ez sokkal ésszerűbb lenne szerintem..

Ráadásu kicsit megalázó,hogy 17 évesen semmi szabad döntésem nincs.

Egyébként ez egy hip-hop(tánc) tábor.A hely színvonala elég alacsony(pedig nem vagyok kényes),másrészt az egész arról szól,hogy mindenki naponta részegre issza magát.Tavaly ugyanez volt,a táncokatatáson kb. senki sem vett részt,vagy csak beültek és röhögtek a tanulók mozdulatain.Az oktatókat csak a pénz érdekli,a többit lesz*rják.Ismerőseim sincsenek ott,ráadásul a legtöbb tag elég primitív ismerősöket hoz,akik csakis az ivásért mennek le..(khmmromákkhmm)

Szerintetek elkényszeríthetnek a szüleim,vagy nincs joguk,ha én nem akarom?

17/F


2013. júl. 5. 17:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű. Kifizetik neked a tábort, te meglógsz és arra az időre elmész az egyik barátodhoz, vagy barátnődhöz. Csak van valaki, aki befogad arra az időre. Amit nem tudnak, az nem is fáj...
2013. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

mutass nekik alternatívát. angol tábor, sport tábor, ahol normálisabbnak tűnő emberek lesznek, és arról fog szólni, amiért odamész.

sztem is csak útban vagy, szeretnének kettesben lenni.

40 ruppóért már elég jó kis táborok vannak. vagy kérd el tőlük a pénzt, és menj le a haverokkal Balcsira.

2013. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy helyre akarják hozni a kapcsolatukat. Én nem állnék az útjukba.
2013. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Valahol írtad miszerint a szülők válasza:"nem árt ha barátkozol","ne csak itthon ülj". Ezért szerintem utolsó előtti (21:13-as) hozzászólónak az ötlete jó lehet miszerint kérd el a pénzt és menj a haverokkal balatonra.Vagy ahogyan más is írta válassz egy másik tábort.

(Vagy esetleg diákmunka?? Az is társasággal jár). Bármit is választassz, érvelj azzal amit ők mondanak válasznak: hogy nem leszel egyedül és nem ülsz csak úgy otthon. Sok sikert!

2013. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám!én se akarok a táborba menni mert engem is egy szar helyre irattak be,szerintem is lehet hogy kettesben akarnak lenni,de nem lenne egyszerűbb egy hotelszobát kivenni?
2013. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!