Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám egy lányért fogja...

Anyukám egy lányért fogja otthagyni aput, de nem tudom vele akarok-e élni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék tanácsot kérni, hogy mit tegyek..anyukám találkozgatott egy magas szőke lánnyal, erre egyszer apukám veszekedett vele hangosan és mondta, h szégyellje magát, hogy ilyen undorító dolgot tesz és lejáratja..ekkor kezdtem gondolkodni ezen, hogy mi lehet és fokozatosan rájöttem.. A szüleim még együtt vannak de anyu azt mondta, h el fogunk költözni..mikor elutazik apu akkor is átjön ez a csaj és rendes meg minden, de nem akarok velük lenni...nem tudom mit mondjak, de nem akarom ezt..:(
2013. jún. 25. 19:08
1 2
 1/18 Nirata ***** válasza:
86%

Upsz...

mennyi idős vagy?

2013. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Milyen bonyolult most a világ. Régen sokkal egyszerűbb volt.
2013. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
14 leszek augusztusban..
2013. jún. 25. 19:19
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha apád jött volna össze egy magas szőkével, akkor is válna anyád. De most ő jött össze vele. És így is válás a vége. Mennyi baj van a magas szőkékkel.
2013. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 intrepid ***** válasza:
46%
Na most mit fognak erre mondani a harci némberek, hogy egy szerető anyuka csalja meg a férjét. Meg tudlak érteni, nem túl vonzó lehet egy homoszekszuális családban élni.
2013. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akarsz velük élni, ne is egyezzél bele, remélem az apud is támogatni fog, hogy vele legyél.
2013. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Elmondtad nekik már, hogy mit szeretnél? Mit szóltak? Én is ismertem egy ilyen nőt, de ő otthagyta a gyerekeket.
2013. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Közöld velük, hogy te édesapáddal szeretnél maradni.

Végülis ennyi idősen már van jogod választani, a bíróságon is meg szokták hallgatni a gyereket, hogy melyik félnél akar maradni.

2013. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elmondtam otthon, de csak anyunak. Nem érdekelte semennyire, szerinte csak azért mondom, mert "új a helyzet" és apám telebeszélte a fejem ellene.. Ez nem igaz egyébként, nem akarom megbántani vagy összeveszni, csak nem tudom még, h mit szeretnék..itthon akaork maradni.
2013. jún. 25. 19:53
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Egy válást egy gyereknek nem könnyű feldolgozni, még akkor sem, ha látja, az okát.


Ha meg lehet oldani, akkor 1 hét anyunál, 1 hét apunál. Ha nem lehet megoldani, akkor azzal maradj, aki mellett azt érzed, hogy támogatni fog és nem fog lelkileg a másik ellen fordítani.


A szülőknek nem kell együtt élniük, ha nem megy. De a gyerekkel való kapcsolatuk ne szakadjon meg, ha nem szükséges.

2013. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!