Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám egy lányért fogja...

Anyukám egy lányért fogja otthagyni aput, de nem tudom vele akarok-e élni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék tanácsot kérni, hogy mit tegyek..anyukám találkozgatott egy magas szőke lánnyal, erre egyszer apukám veszekedett vele hangosan és mondta, h szégyellje magát, hogy ilyen undorító dolgot tesz és lejáratja..ekkor kezdtem gondolkodni ezen, hogy mi lehet és fokozatosan rájöttem.. A szüleim még együtt vannak de anyu azt mondta, h el fogunk költözni..mikor elutazik apu akkor is átjön ez a csaj és rendes meg minden, de nem akarok velük lenni...nem tudom mit mondjak, de nem akarom ezt..:(
2013. jún. 25. 19:08
1 2
 11/18 Nirata ***** válasza:
73%

14 évesen eldöntheted, hogy anyukáddal, vagy apukáddal szeretnél-e élni

(jogod van hozzá)

2013. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom, hogy ilyen a helyzet kérdező, ne aggódj, hiszünk neked, megpróbálunk valahogy megnyugtatni, csak most én se tudom, hogy hogyan :/ Nem semmi egy helyzet.
2013. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Itt mindenki "sziasztok"! Ha tetszik, ha nem.
2013. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is figyelembe kell venniük, hogy Te mit akarsz. Nekem 12 éves koromtól nem kellett találkoznom a létrehozásomban közreműködő hím egyeddel (akit nem nevezek apámnak soha), mert nem akartam. Teljesen komolyan megkérdezték, akarok-e. Először magáztak életemben :D


A köszönéseddel pedig az égvilágon semmi gond nem volt, kérdező. A Neten, nem formális környezetben a sziasztok teljesen természetes, az pedig az én szememben eléggé éretlen, ha valaki felsőbbrendűnek érzi magát csak azért, mert idősebb. Egy 14 éves éppúgy megérdemli az embernek kijáró tiszteletet, mint egy 28 vagy 36 éves. Vagy én gondolkodom furán?

2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki tanácsot adott..azt tudom, h eldönthetem majd kivel szeretnék élni, mert apu már mondta hogy azt csinálok, amit szeretnék, ha úgy gondolom menjek és akkor is mindennap találkozunk..de ő azért reménykedik, h nem is fogunk elköltözni és anyu sem akar ugyanis elég régóta húzza a dolgot. Én nem tudom eldönteni, h minek örülnék jobban mert fura lenne anyu nélkül, de így még azért még furább..jó nem történik semmi olyan ami zavarna, meg már beszéltünk róla, de azért mégsem akarom
2013. jún. 25. 20:22
 16/18 anonim válasza:
83%
5-ös! Ha nem vetted észre, itt mindenki tegezi egymást. Senki sem köszönget Csókolommal.
2013. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Nirata ***** válasza:
64%
like az uccsónak (:
2013. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Csókolom!
2013. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!