Meg akarok halni (? )

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lett a bizonyítványom.5kettesem is lett.És apám nagyon kiakadt megbeszéltük,hogy mindennap megcsinálok valamit amit kiad nekem,de ma elmentem a fürgediákhoz és mikor hazajöttem nem tudtam kigazolni a kertet!nagyon féltem tőle mert mingig azzal fenyeget,hogy egyszer nagyon meg fog verni és hogy takarodjak el.de ez mindig csak akkor van ha 2en vagyunk ha anyu itthon van akkor visszafogja magát és úgy csinál mintha szeretne és kedvesen beszél velem,de néha bejön a szobámba és halkan mondja a magáét és kimegy.ma is hazajött anyu és sírtam és mondta apu hogy nehogy el merjem neki mondani hogy miért és ezért anyám mérges lett mert nem mondom el neki a problémáimat..akit érdekel bővebben leírom,nem akarok sokat írni,mert nem olvassák el.a lényeg még az hogy mindenki utál és nem akarok többé élni ..

#fdy
2013. jún. 24. 21:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi,elég zavaros lett és sok a hiba is..
2013. jún. 24. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen nem valo apanak-.- irhatsz privit ha akarsz:))
2013. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyukáddal, mond meg hogy félsz a fatertól, s hogy már félsz hazajönni is....ha anyukáddal jó a kapcsolatod, akkor beszélni fog a faterral! Csak ne csinálj ez miatt hülyeséget...

24/L

2013. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Gondolom nem a bizonyítványosztáskor derült ki, hogy lesz 5 kettesed.

Miért nem tanultál egész évben?

Anyádék nem azért hajtják magukat, etetnek, ruháznak, taníttatnak, hogy aztán utcaseprő legyél. Embereld már meg magad!

2013. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 KanMenyét válasza:
5%
Barátom segítek én megdögleni csak segíts rezet lopni <3
2013. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kedves #4! te oda tudnal figyelni oran ha az apad "rettegesben tartana"?? NEM. ne iteld el mert nem tudhatod h miket elt at..
2013. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában bukdácsoltam, pótvizsgáztam, nem érdekelt semmi. Valahogy semmi nem jött össze. Aztán felnőttként fősulit végeztem kiváló eredménnyel. Egy rossz bizi miatt ne szomorkodj, tényleg mérlegelj, hogy mindent megtettél-e. Ha nem, jövőre próbáld meg kijavítani. Tanulni soha nem késő. Csak akarni kell, igazán. És szerintem apáddal kell beszélni, de komolyan, felnőtt módjára. Kérdezd meg mért csinálja ezt?!
2013. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4es!


Attól még, hogy van 5 kettese, nem kellene az apjának így viselkednie!! Nekem még igazgatóim is volt, nem dícséretem persze, mégse csinálták ezt velem a szüleim...

2013. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen retardált h*lye apád van!

Inkább segítene kijavítani a kettesedet! De gondolom életében soha nem ült le melléd, hogy na gyere, fiam, gyakoroljuk a matekot!


Anyudnak meg mondd el, egyedül így segíthetsz magadon! Apádnak csak a félelmed adja a hatalmát. Hogy tudja, bármit megtehet, mert úgyse fogod elmondani.

2013. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyámnak nem mondhatom el,mert állandóan miattam veszekednek,amikor anyám védeni próbál.Egyébként nem volt ilyen apu..idén kezdte el..ez jó eddig is voltak agresszív pillanatai,de inkább jófej volt.Őt szerettem a legjobban,mert vele tudtam beszélgetni rendesen,de most így utólag visszagondolva akkor is csak ő monda a magáét és soha nem hallgatott meg pedig azok csak szimpla beszélgetések voltak.nagyon szettem(szeretem) mindig féltem ha valahová ment hogy lesz valami baja állandóan mindent úgy akartam csinálni,hogy neki tetszen!
2013. jún. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!