Meg akarok halni (? )

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lett a bizonyítványom.5kettesem is lett.És apám nagyon kiakadt megbeszéltük,hogy mindennap megcsinálok valamit amit kiad nekem,de ma elmentem a fürgediákhoz és mikor hazajöttem nem tudtam kigazolni a kertet!nagyon féltem tőle mert mingig azzal fenyeget,hogy egyszer nagyon meg fog verni és hogy takarodjak el.de ez mindig csak akkor van ha 2en vagyunk ha anyu itthon van akkor visszafogja magát és úgy csinál mintha szeretne és kedvesen beszél velem,de néha bejön a szobámba és halkan mondja a magáét és kimegy.ma is hazajött anyu és sírtam és mondta apu hogy nehogy el merjem neki mondani hogy miért és ezért anyám mérges lett mert nem mondom el neki a problémáimat..akit érdekel bővebben leírom,nem akarok sokat írni,mert nem olvassák el.a lényeg még az hogy mindenki utál és nem akarok többé élni ..

#fdy
2013. jún. 24. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jaj te drága :)

Figyelj ide! Enyém gyerek is egy megátalkodott rossz tanuló és bizony sokszor veszekedtem már vele ez miatt, pláne mikor 6ból bukott félévkor. Lusta disznó, akit nem tudtam tanulásra fogni semmilyen módszerrel.

Bizony megesett, hogy leüvöltöttem a fejét és kiraktam az ajtó elé, hogy akkor most innen takarodik. Rá öt perccel viszont már egymás nyakában zokogtunk, mert nagyon szeretjük egymást és meghalnék érte!


Ő sem szereti, ha balhézok vele, ahogy te is nehezen viseled, de tessék azt tudomásul venni, hogy nekünk is van elvárásunk felétek, nektek is van kötelességeitek. Te elvárod, hogy a szüleid ételt adjanak, amiért ők dolgoznak meg. Ruhát és meleg vizet. Ha nem így lenne, akkor a gyámügy simán kiemelne a családból és berakna egy gyerekotthonba. Akkor ennek tudatában miért nehéz teljesíteni azt, hogy a tanulásod ennél azért jobb legyen?


A szeretet szól belőlem, mert van négy gyerekem, jól tudom hogy működik ez, de azt értsd meg, hogy attól mert apa kezdi a türelmét elveszíteni a rossz eredmények miatt és sokszor mond bántót, attól még szeret, de neked is le kell rakni az asztalra a te részed. A felnőtt élet ennél sokkal rosszabb, ilyen miatt ne akarj meghalni.

2013. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!