Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 évesen elkényszeríthetnek...

17 évesen elkényszeríthetnek a szüleim egy olyan táborba, ahová nem akarok menni?

Figyelt kérdés

Egyrészt van joguk,hiszen náluk lakom,ők tartanak el,és még nem vagyok nagykorú.Másrészt viszont meg nem értem,hogy mi a csodának kell engem akaratom ellenére egy olyan táborba kényszeríteni,ahova semmi kedvem menni.Főleg úgy,hogy 40 000 Ft-ba kerül.Ha nem megyek,akkor én boldog leszek,ők meg spórolnak értelmesebb dolgokra.Ez sokkal ésszerűbb lenne szerintem..

Ráadásu kicsit megalázó,hogy 17 évesen semmi szabad döntésem nincs.

Egyébként ez egy hip-hop(tánc) tábor.A hely színvonala elég alacsony(pedig nem vagyok kényes),másrészt az egész arról szól,hogy mindenki naponta részegre issza magát.Tavaly ugyanez volt,a táncokatatáson kb. senki sem vett részt,vagy csak beültek és röhögtek a tanulók mozdulatain.Az oktatókat csak a pénz érdekli,a többit lesz*rják.Ismerőseim sincsenek ott,ráadásul a legtöbb tag elég primitív ismerősöket hoz,akik csakis az ivásért mennek le..(khmmromákkhmm)

Szerintetek elkényszeríthetnek a szüleim,vagy nincs joguk,ha én nem akarom?

17/F


2013. júl. 5. 17:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Maradjanak veled ott az első nap, ha nem hiszik, hogy ilyen.
2013. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a szüleidnek kell egy két hét nyugalom nélküled, azért koptatnak le valahova.
2013. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%
12 es leírta a lényeget, azért akarják ennyire mert útban vagy :) mivel nem hallgatnak meg csak ezt tudom feltételezni. vagy te nem mondasz el még valamit :) szóval ez nem kerek... egy 17 éves lányt belekergetni egy lázadásban nagyon buta dolog szülőktől. Ha nem akarsz menni én nem erőltetném, nekem is van 15 éves fiam.
2013. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
bocsánat fiút :::
2013. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Lehet:D

Pedig én aztán nem zavarok itthon..

2013. júl. 5. 19:31
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy csak simán hangosan akarnak baszni, és ezért vagy nekik útban! :D
2013. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Menj inni, megyek veled én is. ;)

18l

2013. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
jah, azt hittem csaj vagy... Akkor nem.
2013. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, miként kényszeríthetnek, hogy elmenj? Mondjuk, hogy busszal indul a csapat a táborba, erőszakkal felrak rá? Ha végképp semmi nem használ, legyél "beteg" az elutazás előtt. Hasmenés, gyomorfájás, akármi.
2013. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ha-ha..nem hiszem,mert már elváltak és nagyon irtóznak egymástól..

Hát sajnos férfiállat vagyok,kedves 18/L

2013. júl. 5. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!