Mit tehetek anyámmal?

Figyelt kérdés
Anyám nagyon be van gyöpösödve. Nem mehetek egész nyáron sehova nem lehet barátom.pedig van de nem tudok vele találkozni mert anyám még a faluba se enged ki...kiszedtem félig a szemöldököm most meg azzal zsarol, hogy szobafogságba leszek egész életembe.hihetetlen amit csinál és próbáltam már vele leülni beszélni mindgi mint 1 idegbeteg csapkod és nem hallgat meg és azzal jön, hogy még dolgozni se mehetek dolgozni nyáron mert felcsinálnának az öltözőbe....hogyanmár? istenem. meg mikor alszok állandóan nézegeti a p.námat... ez normális most úgy őszintén? aztán még azzal jön nekem, hogy miért van leborotválva ??? EZ ANNYIRA BETEGES MÁÁÁÁÁR ! apámhoz is próbáltam fordulni hogy beszéljen anyuval hogy legalább a faluba mehessek el( mert kb úgy néz ki, hogy boltba,suliba vagy úszni nem mehetek el.. mert még suliba is elvisz és HOZ IS !!!!!!!!), de az ország másik felén dolgozik alig látom és annyit kaptam, hogy magammal foglalkozzak meg tanuljak.....mit tegyek a szüleimmel? nem vagyok stréber.. de ez nagyon gáz...
2013. jún. 26. 16:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó ! sajnos kicsi a családom és akik vannak salgótarjánban laknak ahol én is születtem mamám viszont már meghalt... és a másik mamám és papám is..
2013. jún. 26. 17:13
 12/16 A kérdező kommentje:
néha van 1-2 nyom... ha úgy ver.
2013. jún. 26. 17:13
 13/16 anonim ***** válasza:
fordulj valamilyen közeli családsegítő szolgálathoz.
2013. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hogy tudja nézegetni a nemi szerved? Mezítelenül alszol? Javaslom a pizsamát. Próbálj meg vele beszélgetni, normális dolgokról. Irodalom ilyesmi... Erre sem lenne hajlandó?

Ha bántalmaz fordulj a gyámügyhöz.

2013. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
cicanadrágban alszok. nem tud értelmessen beszélni velem... az lesz mostmár
2013. jún. 26. 20:07
 16/16 anonim ***** válasza:

hogy tudna irodalomról beszélgetni vele egy ilyen ember?

naivságból ötös, már bocs.

2013. jún. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!