Mit tehetek anyámmal?

Figyelt kérdés
Anyám nagyon be van gyöpösödve. Nem mehetek egész nyáron sehova nem lehet barátom.pedig van de nem tudok vele találkozni mert anyám még a faluba se enged ki...kiszedtem félig a szemöldököm most meg azzal zsarol, hogy szobafogságba leszek egész életembe.hihetetlen amit csinál és próbáltam már vele leülni beszélni mindgi mint 1 idegbeteg csapkod és nem hallgat meg és azzal jön, hogy még dolgozni se mehetek dolgozni nyáron mert felcsinálnának az öltözőbe....hogyanmár? istenem. meg mikor alszok állandóan nézegeti a p.námat... ez normális most úgy őszintén? aztán még azzal jön nekem, hogy miért van leborotválva ??? EZ ANNYIRA BETEGES MÁÁÁÁÁR ! apámhoz is próbáltam fordulni hogy beszéljen anyuval hogy legalább a faluba mehessek el( mert kb úgy néz ki, hogy boltba,suliba vagy úszni nem mehetek el.. mert még suliba is elvisz és HOZ IS !!!!!!!!), de az ország másik felén dolgozik alig látom és annyit kaptam, hogy magammal foglalkozzak meg tanuljak.....mit tegyek a szüleimmel? nem vagyok stréber.. de ez nagyon gáz...
2013. jún. 26. 16:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* 16L
2013. jún. 26. 16:24
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tejóég, anyudat látta már orvos? Sértődés nélkül, komolyan kérdezem, pszichológusnál volt már? Mert lassan pszichiáter kéne.

Szerintem én cirkuszt csapnék, ha anya azzal jönne, hogy mért borotválom a szőrt.:|

2013. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
sajnos nem látta.. nem engedi sminkelni se magamat + kivágott ruhákat sem szoknyát csak térdig érőt enged... :(
2013. jún. 26. 16:35
 4/16 biaaa3 válasza:
Hát ezt tényleg beteg! Először is próbálj meg vele beszélni mégegyszer, mond el neki, hogy úgy bánik veled mint egy kis pisissel, hogy neked ez nagyon rossz, szükséged van egy kis szabadságra, arra, hogy kiszabadulj otthonról és a barátaiddal legyél. Egyébként szokott bántani? Vagy ha úgy alakul akkor van kihez menned, ha netán annyira összevesznétek? Mert ha van, és biztos vagy benne, hogy nem fog bántani (megverni) akkor én a helyedben azt csinálnám, hogy ha nem enged el a beszélgetés után sem, hogy egyszerűen fognám magam és elmennék, otthonról pár órára, egy barátnőhöz, biciklizni, sétálni...aztán ha hazamész meglátod, hogy reagál...és ha ennyire pátyolgat téged, akkor előbb utóbb be fogja látni, hogy jobb lesz neki is, ha elmész naponta pár órára otthonról mintha elmennél örökre pl egy pasihoz. Aztán ne felejtsd el megkérdezni tőle, hogy vele, hogy viselkedtek annak idején a szülei? Őt is iylen keményen fogták? Ő miylen viszonyban volt a szüleivel? És még egy kérdés, ő hány évesen szült téged??? Írj, hogy mit sikerült intézned az ügyben, nagyon kíváncsi vagyok!! Sok sikert!
2013. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 biaaa3 válasza:
Sőt, ha úgy alakul a beszélgetés kérdezz rá, hogy mért félt téged annyira attól, hogy felcsinálnak, netán ő is így járt annak idején??!!!???
2013. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a segítséget ! sokszor szokott bántalmazni, ha 1 vagy 2est kapok vagy későn érek haza (16:30kor !!!) elvagyok verve szíjjal sokszor cibál és ha gyomorba bszom még ő sír és én vagyok nagyszüleimnek is és apámnak is beállítva szrnak..
2013. jún. 26. 16:44
 7/16 A kérdező kommentje:
amúgy 36 évessen szült engem ! és volt már hogy elmentem mamához 3 és fél hétre múlt nyáron. az volt, hogy elment a rendőrségre, hogy eltűntem mert nem vettem fel a telefonját és elvileg a falut átjárta 16x meg a közeli várost is amerre járok...
2013. jún. 26. 16:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de JÓ ISTEN! ez abnormális hogy ennyire félt a teherbeeséstől, na jó tényleg nem lenne jó de, nem hiszem hogy az a legfőbb vágyad hogy teherbe ess. apácának akar küldeni? én először is lecserélném a sok kávét, és letiltanám neki a spektrumot és a lifenetworköt mert ott vannak ilyen szülő ijesztgetős műsorok...
2013. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja és én már simán a rendőrséget hívtam volna ha így ver (már megbocsáss) vannak verés nyomok? azokat nemtudná eltüntetni
2013. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 biaaa3 válasza:
Szíjjal?? Te jó Isten!! Mindenféleképp menj el orvoshoz és vetess látleletet, aztán beszélj mamáddal vagy valaki rokonnal, hogy had menj oda! Biztos fájdalmas a testi része is, de gondolom a lelki is, ebből később komoly hátrányod lehet! Apukád tud a szíjjról??
2013. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!