Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek gyerekként? Arra...

Mit tehetek gyerekként? Arra gondoltam, anyámat elhozom hozzánk, amíg apám le nem nyugszik. De nem tudom, hogy ez megoldás-e. Helyettük nem tudom megoldani az életüket, a szép szó már nem segít, de így nem mehet tovább! Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szüleim amióta az eszemet tudom "ölik" egymást. Apám hallgatag típus, aztán egy idő után robban és akkor balhézik. Anyám meg ilyenkor csak azért is provokálja. Mindkettőnek iszonyú rossz természete van és csak a régi sérelmeiket vagdalják egymás fejéhez. Nem lehet beszélni apámmal, csak iszik és hőbörög napok óta.Most már tettlegességig fajult a helyzet. Tesóm 8 hónapos terhes, nem szeretném, ha ezen idegeskedne.
2013. jún. 17. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád és apukád dolga lett volna már réges-rég a válás. Nem teszik, mert ahogyan te is írtad, élvezik ezt a helyzetet.
2013. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!