Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Össze akarok jönni egy lánnyal. (18 vagyok) Viszont egy kis lakásban lakok és (különböző okok miatt) nem akarom és nem is tudnám fölvinni oda. És nem csak sexhez hanem úgy általában. Szerintetek ez nagy gondot jelenthet egy kapcsolatban?/Hogy tudnám ezt megoldani?

Vagy hogy van ez nálatok egyátalán sokat jártok át egymáshoz? (értelmes válaszokat ha lehet)



2013. jan. 27. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem ez a fontos. Először jöjjetek össze, ismerjétek meg egymást, aztán ráérsz agyalni azon, hogy hova vigyed a barátnődet. Lehet, hogy náluk lehettek nyugodtan. :)
2013. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak szállodák, és szerintem egy friss kapcsolat kezdetén nem is kell felvinned a lányt. Meg aztán talán mehettek hozzá is.
2013. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!