Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg ezt anyámmal?

Hogy oldjam meg ezt anyámmal?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és igazából most van először komoly kapcsolatom. Voltak előtte is, de sajnos rövid és boldogtalan kapcsolatok voltka, de ez most boldog, a fiú rendes és szeret.


Volt egy másik srác aki előtte tetszett, és anyám ezt látta, és folyamtosan biztatott, hogy én is tetszem neki, akkor is amikor már nyilvánvaló volt, hogy nem...elment ezzel több mint egy év...tudtam, hogy nem kellek annak a srácnak, és csak barát vagyok, mégse tudtam továbblépni mert mindig mondta anyám, hogy csak félénk. Mellesleg a fiú tényleg az, de más lány tetszik neki.


Most, hogy van barátom, és be is mutattam, anyám elismerte hogy rendes fiú, mégis azt mondja nem tudja elfogadni, mert nem ilyet képzelt el mellém. Én ezzel nem tudok mit kezdeni, nem hordom haza rendszeresen, csak egyszer volt itt, órákig jó kedvűen beszélgettek, minden rendben volt, mégis ez megy. Most meg átjön a másik srác, egy kicsit megkaptam, hogy vegyem fel a csinos blúzom meg a miniszoknyát, meg stb. Én meg ezt nem akartam, erkölcstelennek érzem, hogy kihívóan öltözzek, ha kettesben leszek egy másik fiúval...

Kitalálta hogy én csak a barátomnak akarok csinos lenni, ami természetesen nem igaz, mindig ápoltan, és rendes ruhában fogadom a többi fiúbarátomat is, esetleg a barátommal kicsit még csinosabban találkozom...


Hogy oldjam meg, hogy anyám elfogadja ezt? Hogy én a barátommal akarok lenni, és nincs szükségem rá, hogy minden fiúnak tetszek, aki csak a közelemben van?


2013. jún. 21. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is jött át egy másik fiú, ha neked nem tetszik? Az az akinek más lány tetszik? Vagy ez egy harmadik?
2013. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs, semmiféle harmadik nincs, egyszerűen csak nem lányokkal barátkozom, hanem fiúkkal, de velük semmilyen szexuális, vagy romantikus kapcsolatom sincs, úgy kezelnek mintha én is fiú lennék.
2013. jún. 21. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahogy az értésére kell adni, hogy szálljon le a témáról, mert ez a te életed. 19 évesen hadd legyen már a saját döntésed, hogy kivel jársz. Az elmondottak alapján valószínűleg azért "nem tudja elfogadni" a barátodat, mert a másik srác szimpatikusabb neki. De mivel ezzel a fiúval is jól el tudtak beszélgetni az első találkozáskor, nem hinném, hogy veszett ügy. Észérvekkel kell rá hatni.
2013. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha annak az első srácnak más lány tetszik, akkor minek megy hozzátok? Ezt nem vágom.
2013. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De miért ne jönne? Barát
2013. jún. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!