Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért ilyen a kapcsolatom...

Mért ilyen a kapcsolatom anyámmal? 13/L

Figyelt kérdés

rengeteget veszekszünk már egy ideje, minden kis hülyeségen összekapunk. anyám elég erőszakos, és ha nem az van amit ő akar akkor megvan sértődve. puszit sose szokott adni mert azt mondja, hogy én már nagy vagyok a puszihoz- pedig szerintem egy anyai puszi vagy szeretgetés járna nekem. néha úgy érzem, hogy nem szeret. a fiúkról sose kérdezget, nem érdekli őt hogy úgy igazán mivan velem. ezt arra értem, hogy lehet, hogy kívülről azt mutatom, hogy minden oké, de lehet, hogy belülről ez kicsit sincs így.

a szexről, metstruációról se beszél soha. tehát ha lehet így fogalmaz akkor nincs meg nálunk ez az anya lány viszony. ugyanannyit tud rólam mit bármelyik másik családtagom , pedig szerintem vele kéne megbeszélnem a fiús ügyeket, hogy ki tetszik stb.. de én ezt sajnos vele nem tudom..:) jaa, és anyám észre se veszi, hogy ez nekem szar így, hogy nem tudok vele semmit megbeszélni.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!



2013. jún. 15. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnállak hogy ilyen rossz a kapcsolatod anyukáddal!:( Próbálj meg vele néha leülni és beszélgetni így erről-arról, és hátha rákap az ízére, hogy a lányával kicsit többet beszélgessen így erről-arról, egy kis pletykálás vagy valami! Nekem sem volt mindig bizalmi kapcsolatom anyukámmal, majd amikor a legjobb barátnőm elfordult tőlem, csak ő maradt nekem, akivel igazán tudta beszélgetni, és ilyenkor fordult jóra a kapcsolatom velem.
2013. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
soha, semmit nem kérdez a fiúkról. jó tanuló vagyok, ha négyest hozok haza, az a baj, ha ötöst meg se dicsér semmi. annyit anyám is észlel hogy sokat veszekszünk de mást nem, hogy esetleg többet kellene velem beszélgetnie. nem kapok tőle sok szeretetet. de a mamám ő nagyon szeret, én is nagyon szeretem őt. néha úgy gondolom, hogy őt szeretem a világon a legjobban. tőle milliószor több szeretetet kapok, mint a saját anyámtól. már szinte elkezdtem a mamámat jobban szeretni, mint anyámat.(persze nem tudatosan.)
2013. jún. 15. 15:49
 3/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nagyon becsüld meg nagymamádat azért, mert ennyire szeret, ha már anyukádtól nem kapod meg azt, amit meg kellene!:/ Nem tudom hogy mit kellene csinálnod édesanyáddal, esetleg kérj valami tanácsot a mamádtól, hátha ő tud valami bölcset mondani!:) Én sajnos apukámmal vagyok így, mint te anyukáddal..

2013. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
te hány éves vagy, meg szabad tudnom? :)
2013. jún. 15. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok!:)
2013. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én meg pont olyan fajta vagyok aki elzárkózik a szüleitől. Na mindegy... én azt mondom neked, hogy ha van egy igazán jó barátod aki megért téged, és úgy ismer mint te a saját tenyered akkor vele beszéld meg ezeket. Sajnos egy felnőtt már nagyon másképp látja a világot (persze ez nem mindig rossz). Esetleg kérd meg apukádat, hogy beszéljen anyud fejével, hátha sikerül neki ráébresztenie arra, hogy több odafigyelést igényelsz ami persze természetes. :) 15/f
2013. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok! Azt elfelejtettem mondani, hogy ha bármit szeretnél megosztani így látatlanul, nyugodtan írj üzit. Minden erőmmel azon leszek, hogy segítsek. ;)
2013. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lehet anyukád úgy volt vele, mint én vagyok pl. A falra mászok ha közeledni akar ilyen kérdésekkel, hogy fiúk, szex stb. Én úgy érzem, hogy abszolút nem tartozik rá, ha el akarnám mondani mondanám. Ha nagyon akarok ilyen témáról beszélni vannak barátnőim.

Nem tudom hogy lehet megoldani, az is lehet, hogy simán nem is akar gondolni arra, hogy neked 13 évesen akár csak kézfogás erejéig fiúra lenne szükséged. Van aki 18 éves korig még randizást se gondolják természetesnek.

Beszélj vele, hogy lassan felnősz és úgy érzed nem foglalkozik veled, pedig lenne igényed megbeszélni ezeket a dolgokat. Vagy akkor elbeszélgettek, vagy kiakad hogy mit akarsz te fiúktól?! Mikor jött meg egyébként? Valamit csak mondott o.O

Pl:

-anya, megjött veszel betétet?

-persze kislányom. sajnállak/jajj de örülök/jó éééég

Én örülnék anyudnak. Értékeld kicsit, hogy lehet magánéleted és nem faggat. Ha mondani akarsz neki valamit nem küld tán el :)

2013. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Az én anyukám se ad soha puszit több éve meg se ölel szerinte túl idős vagyok hozzá, de én is azt gondolom egy anyai puszihoz és egy anyai öleléshez sosem túl idős az ember.
2013. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy mit fogok kezdeni így. a barátnőmnek olyan jó az anyukája szokta kérdezni tőle, hogy tetszik-e neki valaki, meg mondja neki, hogy ha lesz olyan akibe tényleg nagyon szerelmes azt feltétlen mondja el neki. egyébkánt már mondtam anyumnak, hogy nem is szeret de erre csak ennyi a válasza: "jaj, hagyjál más kislányom a hülyeségeddel.."
2013. jún. 16. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!