Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért ilyen a kapcsolatom...

Mért ilyen a kapcsolatom anyámmal? 13/L

Figyelt kérdés

rengeteget veszekszünk már egy ideje, minden kis hülyeségen összekapunk. anyám elég erőszakos, és ha nem az van amit ő akar akkor megvan sértődve. puszit sose szokott adni mert azt mondja, hogy én már nagy vagyok a puszihoz- pedig szerintem egy anyai puszi vagy szeretgetés járna nekem. néha úgy érzem, hogy nem szeret. a fiúkról sose kérdezget, nem érdekli őt hogy úgy igazán mivan velem. ezt arra értem, hogy lehet, hogy kívülről azt mutatom, hogy minden oké, de lehet, hogy belülről ez kicsit sincs így.

a szexről, metstruációról se beszél soha. tehát ha lehet így fogalmaz akkor nincs meg nálunk ez az anya lány viszony. ugyanannyit tud rólam mit bármelyik másik családtagom , pedig szerintem vele kéne megbeszélnem a fiús ügyeket, hogy ki tetszik stb.. de én ezt sajnos vele nem tudom..:) jaa, és anyám észre se veszi, hogy ez nekem szar így, hogy nem tudok vele semmit megbeszélni.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!



2013. jún. 15. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

:D Komolyan irigyellek az anyukád miatt. Feladnám postán az enyémet szívesen, biztos örülnél neki, jól süt-főz és simán beszámol a fiatalkori szexuális életéről és buzdít a randizásra. Na most az utolsó előttiről való "beszélgetés" emlékét sikerült annyira mélyen elnyomnom, hogy csak arra emlékszek, hogy kétségbeesetten kiabáltam, hogy hagyjon már békén, mert marhára nem érdekel.

Figyelj, mikor egy anya kérdezgeti a gyerekét, hogy "naaa tetszik valaki?" az nem igazán szeretetből van... része az is, aggódás is szeretet, de hogy mondjam, benne van a bizalmatlanság is. Egyszerűen azért teszi, mert tudni akarja kell-e tartania attól, hogy ideje korán nagymama lesz. Mikorra lője be a szexről való beszélgetést... mikortól ne engedje el csak nagyon szigorú ellenőrzések mellett a barátnőjénél aludni. :)

Anyud nem vesz komolyan. Oké... ne azzal menj oda, mint egy drámakirálynő, hogy már nem is szeretsz! Hanem kezdj el beszélni egy srácról aki tetszik. Tehetnéd ezt esetleg, miközben a házimunkában segítesz neki.

2013. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, különösen az utolsó válaszolónak, te segítettél a legtöbbet! :)
2013. jún. 17. 12:29
 13/18 anonim válasza:
Kilences vagyok. Azt meg elfelejtettem mondani, hogy az en anyukam sem kerdezet soha fiukrol es most sem teszi (16 vagyok) mert ha van valaki aki tetszik akkor azt en elmondom neki es azt gondolom meg latom, hogy sokaknal igy van. Az anyukak nem akarjak, hogy a kamasz lanyuk elforduljon toluk es sokan ugy erzik ha kerdeznek fiukrol akkor a lanyuk nem fog roluk beszelni legalabbis nalam es a baratnoimnel igy van.
2013. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

a mai napon eldöntöttem, hogy nem akarok jobb kapcsolatot anyámmal, mert nem érdemli meg, és úgy se lesz soha jó a kapcsolatunk, én kész feladom. ennek az okát most le is írom.:

apukám aludt a szobába én meg véletlen a fürdőszobában a polcról lelöktem a hajhabot. na erre anyám elkezdi, hogy milyen akasztófára való vagyok, meg milyen szerencsétlen, meg hogy kíváncsi lesz a bizonyítványomra.(4-5-ös tanuló vagyok...!!!) ilyet mond egy normális anyuka a gyerekének, hogy akasztófára való? hát nem hiszem...már tényleg végeznék magammal. mikor meg mondom neki, hogy nem szeret akkor csak nyávog, hogy honnan veszem ezt a hülyeséget... szóval most eléggé depressziós lettem.

2013. jún. 18. 14:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az enyém is ilyen. Valami más frusztrálja, rajtad tölti ki. Nem kell depresszióba esni miatta. Majd mikor nem keresed a társaságát és nem osztasz meg vele semmit, speciel én a jegyeimet se mondtam el már felső tagozatban sem, max ha tudta, hogy lesz valami. Utána meg megy a hiszti, hogy milyen távolságtartó vagyok, meg kérdezgeti, hogy rossz anya?! Nem szoktam válaszolni.
2013. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15-ös válaszoló te hány éves vagy?
2013. jún. 18. 21:19
 17/18 anonim ***** válasza:
23 leszek nyáron. :D Anyám mindig ilyen volt. Már 14-16 éves koromban is, mikor első barátom volt... Igazából a kapcsolatunk úgy 9-10 éves koromban romlott meg, mikor elmondtam valamit neki, ő pedig visszaélt a bizalmammal és elhíresztelt/utánakérdezett másoknál dolgoknak, nem akarok konkrétan leírni sztorit :) Azóta ha próbálkozik sem tud közel kerülni... Pedig kicsiként nagyon anyás voltam...
2013. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most eszembe jutott valami, ami lehet okot ad arra, hogy mert viselkedik igy velem. A szuletesem utan olyan 3-4 evvel abortusza volt. Nem lehet, hogy lelkiismeretfurdalasa van, amiert egy kis elet miatta halt meg? Es ezt rajtam (neha a hugomon) tolti ki?
2013. júl. 4. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!